Бойко Борисов яхва джипката и идва в Бургас, открива обхода на Поморие
Трафикът по новия четирилентов път ще бъде пуснат утре
Премиерът Бойко Борисов ще посети Бургаска област утре, научи Флагман.бг.
В 9 часа сутринта, министър-председателят ще открие реконструираната и разширена пречиствателна станция в Китен. Това е един от важните проекти за Южното Черноморие и гарантира чистотата на плажовете на в Приморско и Царево.
Между 09:30-10:00 часа, според първоначалната програма, се очаква да бъде официалната церемония по отварянето на обхода на Поморие – стратегически проект за българския туризъм. Това е последният лот от четирилентовото трасе от Бургас за Слънчев бряг. Днес текат финалните дейности, а утре тържествено обекта ще бъде предаден от изпълнителя на държавата.
Следете Флагман.бг за актуални новини от посещението на премиера в Бургаска област!
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Децата в предучилищно имат стратегия! Това е просто кражба от ненужна инфраструктура, която води след себе си разход, а не приход.
И тоя е лицето на България!!!
За гарнитура боб,джолан от казионния казан на Старшинката Радко може да лапнеш :)
Радев ще бъде уволнен, Нинова ще фалира БСП,червените крадци по затворите!
ги навигира!
Пристанище и Магазия ИМА кораби НЯМА
Летище ИМА туристи почти НЯМА (прекалено малко)
Спортна ЗАЛА за 160 милиона ИМА заради ковида ще стои ПРАЗНА
Така става когато бивши СИКаджии прочели само 1 книга се УПТАЖНЯВАТ да управляват Държава