Ужас! Това не са хора, а животни! Вижте как травестит п*кае докато омайва клиент в Бургас
Тези индивиди от години обитават района на Старата поща и сеят мръсотия и разврат
Това не са хора, а животни! Само с тези думи могат да се опишат кадрите, които предстои да видите. Видео, заснето от охранителните камери на бургазлия е от кръстовището между улиците „Конт Андрованти“ и „Съгласие“ в самия център на Бургас – зад Старата поща.
На него се вижда реалността, пред която стотиците живеещи в района са изправени всеки ден, а именно – травестити, търсещи клиенти и п*каещи по тротоара между и върху паркираните коли; групи тийнейджъри, свиващи и пушещи марихуана; обири и кражби; и редица други смущаващи обикновения човек прояви, част от които не са дори за споменаване.
Проблемът със сигурност не е от днес или вчера. Мястото – иначе красива градинка с пейки, която още по времето на кмета Йоан Костадинов бе замислена като място за отдих на възрастни хора, взели пенсията си, но и на хора, чакащи автобуса си, днес се е превърнал в развъдник не само на зараза, но и на поквара.
Странното е, че въпреки това, че органите на реда знаят за проблема, до днес той все още не е решен –изглежда или полицията не желае, или не е в състояние да го реши – еднакво лоши перспективи за градинката в самия център на Бургас.
Публикуваме заснетите от охранителните камери без цензура, но предупреждаваме, че някои от тях представят нелицеприятни гледки, които са противопоказани дори и за леко гнусливите.
В кратък преразказ на кадрите от 4 февруари се вижда следното в хронологичен ред:
- Група младежи изхвърлят боклуците си в градинката, а момиче на видима възраст около 16 сяда върху облегалката на пейка и стъпва върху седалката
- Тийнейджъри свиват марихуана на пейка край таксиметровата стоянка. След това я „завъртат“
- Жена слиза от предната седалка на Фолксваген. В последващите секунди всъщност се разбира, че това съвсем не е жена, тъй като бързичко изважда „инструмента“ си и започва да п*кае по фасадата на сградата, където се помещава магазин за дрехи втора употреба. Току-що облекчилия се травестит след това се отдалечава.
- Друга подозрително стройна ”жена” се приближава към автомобил. След кратък разговор през дясното странично стъкло се отдалечава и пушейки цигара, вади „инструмента“ и „маркира“ задната дясна гума на паркирал микробус. Процесът продължава твърде дълго и вече очевидния травестит се завърта докато все още „действа“, непощадявайки и паркиралия зад микробуса автомобил
В друг, по-пресен запис от 29 юни 2020 г. пък в хронологичен ред можете да се „насладите“ на следното:
- Група от привидно хора от ромски произход седи на пейките край същия ъгъл. Жена от групата играе „кючек“, докато мъж дава на друг банкнота и после си тръгва. Кадърът продължава с това как човек от компанията се отдалечава от нея и впоследствие... уринира на сантиметри от пейка.
- Двама от същата група, единият от които същият този, който преди минути о*ика пейката, се усъмотяват в храстите и пламенно обсъждат нещо.
- Изведнъж напрежението се изостря и привидно задружната компания започва да се разделя на две. Двама от мъжете се карат, докато трети опитва да потуши страстите.
- Видеото завършва без бой, но с текст – „Нови пейки стар бардак“.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Там такива проблеми няма демокрация също и е най доброто място за живеене според световните класации...
Ами да те светна - лепят по колите на хората в среднощни акции етикети за глоби дебелите общински прасета. Щото места за паркиране бол, ама хората напук паркират по тротоарите видите ли.