×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Съпругата на Хаменей е починала от раните си
  • Ваучерите за храна вече достигат до близо 900 000 работещи
  • Цената на петрола скочи с над 10%
  • Китай призова за спиране на бойните действия в Близкия изток
  • Американски изтребители се разбиха близо до военна база на САЩ в Кувейт
  • Иран атакува с ракети Тел Авив, Хайфа и Източен Йерусалим
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Юлиан Вергов на море за 6 лева


02 Юли 2020, Четвъртък, 19:18 ч.
Автор: Флагман.БГ

Любопитното попадение звездата сподели в Инстаграм

Актьорът Юлиан Вергов намери морска квартира за символичните 6 лева за нощувка. Любопитното попадение звездата сподели в Инстаграм, публикувайки фото за доказателство. От него става ясно, че цената включва допълнителни екстри като безплатен интернет и пералня. Находката изненада голям брой от последователите му, тъй като мястото се намира в един от най-скъпите курорти на Черноморието - Свети Влас. В мрежата Вергов публикува още снимки от престоя си. 

Колежката му Диляна Попова посрещна Джулай морнинг на каравана в любимия къмпинг на хайлайфа - Градина. Половинката на Асен Блатечки ще прекара топлите месеци там, в компанията на сина си Борил. На плажа първи юли посрещна и Рая Пеева, пише Телеграф. 


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
2
Коментара по темата
2.
nqma komentari
03.07.2020 07:32:15
4
2
a taka komentari nqma a kato pokajat belejka za 12 lv caca (nishto che tam poprincip davat za 12 lv caca 700gr)mnogo znaite vsichki
1.
Ачо
03.07.2020 02:05:50
4
7
Феновете на гръцкото фрапе що не ревете сега бре! Влас Ви очаква, 6 лв., нощувка
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Меденруднишкият Рамбо нахлу маскиран в известна игрална зала, задигна 3500 евро Меденруднишкият Рамбо нахлу маскиран в известна игрална зала, задигна 3500 евро 42-годишният бургазлия през целия си съзнателен живот се е замимавал основно с криминални прояви Бургас има решението за водата в Острица 1 и 2 Бургас има решението за водата в Острица 1 и 2 Определят трасетата на водопроводите и местата за резервоари и помпени станции след дълги процедури Въй, Бургас! Какво е „Бангаранга“ – кукерски танц или най-шантавата песен на десетилетието Въй, Бургас! Какво е „Бангаранга“ – кукерски танц или най-шантавата песен на десетилетието Да бяха пуснали нещо българско, недоволстват бургазлии Бургас се готви за най-уникалния 3 март - освен Българовското шествие, ще има и нещо невиждано от 13:30 часа Бургас се готви за най-уникалния 3 март - освен Българовското шествие, ще има и нещо невиждано от 13:30 часа Силна България има само когато българите стоят рамо до рамо, каза организаторът на родолюбивите събития Пламен Карашев Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Явлението няма да се вижда от България, но ще бъде наблюдавано от базата на о. Ливингстън Предлагат Росен Желязков за ключов пост в БНБ Предлагат Росен Желязков за ключов пост в БНБ Димитър Радев ще предложи бившия премиер за поста на Гюров Върховният административен съд окончателно осъди Костадин Костадинов за реч на омразата срещу Даниел Лорер Върховният административен съд окончателно осъди Костадин Костадинов за реч на омразата срещу Даниел Лорер Решението потвърждава санкцията на КЗД и задължението за премахване на публикации от социалните мрежи Почина известен кмет Почина известен кмет В последните дни Колев се е влошил здравословно и е бил в болница Само във Флагман! Новият директор на ОДМВР-Бургас влезе в кабинета си, зам.-министър Калоянов ще го представи Само във Флагман! Новият директор на ОДМВР-Бургас влезе в кабинета си, зам.-министър Калоянов ще го представи Всички началници на районните управления и различните полицейски звена са в сградата, за да се запознаят със ст. комисар Николай Ненков Румен Радев ще участва на изборите с "Прогресивна България", ето кои ще са партньорите му Румен Радев ще участва на изборите с "Прогресивна България", ето кои ще са партньорите му Кметът на Кричим Атанас Калчев и бившият евродепутат Петър Витанов са част от екипа на доскорошния държавен глава
Бивш офицер от ЦРУ: Започнахме война, която не може да спечелим, Иран съсипа базите ни Бивш офицер от ЦРУ: Започнахме война, която не може да спечелим, Иран съсипа базите ни Есминците, които пазят американските самолетоносачи, вече трябва да пътуват седмица, за да презаредят с ракети, обясни той   Иран удари Ербил с над 70 ракети и дрона заради американската база Иран удари Ербил с над 70 ракети и дрона заради американската база Противоречиви данни за броя на загиналите US войници – от 4 до 18  Трима братя и сестри тийнейджъри са сред убитите при ирански удар край Йерусалим Трима братя и сестри тийнейджъри са сред убитите при ирански удар край Йерусалим Три американски изтребителя са свалени Иво Инджев: Тръмп не може да посее демокрация в Иран, над 150 000 главорези пазят режима Иво Инджев: Тръмп не може да посее демокрация в Иран, над 150 000 главорези пазят режима Според него американският президент е излъгал, че с ударите през 2025-та е унищожена иранската ядрена програма Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Затворени летища и отменени полети през Дубай принудиха българския пилот да пътува през Банкок и Сингапур Франция е готова да се включи в иранския конфликт Франция е готова да се включи в иранския конфликт Той може да продължи четири седмици или по-малко, пък смята президентът на Съединените щати Доналд Тръмп Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Надежда Нейнски и Хакан Фидан договориха координация по сигурността и миграцията Полицейска служителка загина на място Полицейска служителка загина на място Трима ранени в катастрофата са откарани в болница Защо Иран отмъщава с дронове и ракети по съседните държави? Защо Иран отмъщава с дронове и ракети по съседните държави? Ислямистите в Техеран удариха днес дори Турция, която досега бе пощадена. Тактиката им обаче засега няма изгледи за особен успех  82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен 82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен Лопес Гарсия е ултрамаратонец със световен рекорд и е във фокуса на ново изследване, което се опитва да разбере как е останал толкова здрав и издръжлив в „златните“ си години
Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори