Вижте дъщерята на Юксел Кадриев като абитуриентка
Новинарят се събра с бившата си заради бала
За най-бляскавата нощ в живота си наследничката на ТВ водещия Юксел Кадриев бе подбрала шармантна черна рокля от тюл. Гримът й също бе в тъмната гама, а Юксел я завел при една от гримьорките на bTV, за да се погрижи за визията й.
Бунтарката Габриела не искала строг кок или прекалено кукленска прическа, затова си избрала косата й да е на небрежни вълни. За неин лош късмет през целия ден не спрял да се сипе проливен дъжд, а заради влагата от къдриците не останало и помен.
Специално за завършването й от Сърбия си дошла и нейната майка Бонка, която я придружавала през целия трепетен ден. За първи път двамата родители се събраха покрай радостния повод и успели да поговорят нормално очи в очи, след като дълги години се съдиха и водиха спорове за правата над общата им дъщеря. Семейните драми рефлектираха върху тийнейджърката Габриела, която създаваше доста проблеми на татко си, при когото порасна. Нощни излизания, непозволени татуировки, бягане от вкъщи и други младежки изцепки се стовариха върху главата новинаря.
Днес обаче, щерка му е пораснала красива млада дама обърнала поглед към образованието си. Все още не е ясно дали Габриела ще следва в България или в чужбина, както и дали ще избере да тръгна по пътя на баща си, пише “Ретро“.
Български бизнесмен влезе в щаба на Новак Джокович за „Уимбълдън“
Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия
Имотният балон се охлажда: Търсенето на жилища спадна с 20%, лихвите у нас вървят към изравняване с Европа
Димитър Николов: Горд съм, че управлявам град, в който Руси Куртлаков твори и дарява добро
Николай Димитров: Първата изложба на потребителите от Дневния център за пълнолетни лица с увреждания показа напредък в социализацията им
Спират три инсулина – УМБАЛ Бургас кани диабетици за смяна на терапията
Д-р Веляна Господинова от Айтос получи лекарска диплома в народна носия с българското знаме
Безплатни обиколки на Бургас за осма поредна година от Burgas Free Tour
Магията на числото 2: Четири зодии улавят съдбовни възможности на 2 юли 2026 г.
Невероятно предложение за брак приключи с арест
Загина актьорът Александър Високовски, познат като Макс от „Бригада“
Бившето гадже на Глория си призна за наркоканала към Турция, иска да сключи споразумение
