Пастор-астролог бие тревога, съвпадът на Сатурн с Юпитер носел апокалипсис
Краят на света щял да дойде няколко дни преди Коледа, твърди Пол Бегли
Християнският пастор Пол Бегли прогнозира, че апокалипсисът ще дойде през 2020 г. Няколко дни преди Коледа ще се сбъднат предсказанията на маите за края на света. Това ще стане след пръстеновидно затъмнение, твърди евангелистът, цитиран от esoreiter.ru.
На 21 декември 2020 г. ще станем свидетели на рядко астрономическо събитие. Тогава планетите Сатурн и Юпитер се приближат една до друга и на небето ще се появи ярка „звезда“. Това явление ще се повтори след 500 години. .
Бегли имал и други подобни пророчества, но те не се сбъднаха.
4 болезнени лъжи, които ни държат в капана на нещастния брак с години
"Политико": Победата на ДАРА предотврати кошмарен сценарий с Израел
Малтийците , които ни дадоха максимален брой точки , преобърнали нагласата си часове преди шоуто
Младеж пострада при токов удар - докоснал електрическата мрежа на БДЖ с въдицата си
България с рекорд за плажове със "Син флаг"
Александър Кадиев се обърна към хейтърите на Дара
Млада жена прегази възрастен мъж
17/05/2026, Неделя 20:20
0
В Дания се дивят на Бангаранга
17/05/2026, Неделя 19:59
2
Каква е твоята зодия: разкрий личностните си черти
Дара стана сензация извън Европа
Във Франция с огромно внимание към Дара
Ето колко струва да гледаш финал на Евровизия на живо

Като чуя американски или канадски пастор и ми призлява. То и ромските не са стока, но поне не горворят правилно, а тия ги обучав нейде на тънкости и така увъртат в паяжините си хора изпаднали в затруднено положение, че са за разследване
Че то християнството отхвърля астрологията и езическите предсказания. Що за куку е тоя и от къде ги изравяте тези глупости, ако не е поредния фейк нюз?