Дуа Липа мечтае за дует с Мадона
Поп звездата призна, че иска дълга кариера като на своята идолка
Дуа Липа иска да запише дует с Мадона, за това екипът й се е свързал с Кралицата на попа, за да я помоли да участва в един от нейните записи, предаде БГНЕС.
24-годишната поп звезда призна, че се надява кариерата й да продължи десетилетия точно като нейния идол, изпълнителката на "Vogue". Мениджърът на Дуа - Бен Маусън, съобщи, че последният й албум е силно повлиян от Мадона.
''Дуа ми каза, че се стреми да бъде като Мадона когато я срещнах в 17-те й години и имаше нещо в начина, по който го каза, което ме накара да й повярвам! Тя се възхищава на нейната личност, нейната харизма, нейния хъс за състезание и нейния стремеж за успех. Дуа има всичко това, така че тя е с неограничен потенциал.'', добави Маусън.
Носителката на „Грами“,която издаде втория си албум „Future Nostalgia“ през март, призна, че е много по-успешна, отколкото някога е мечтала да бъде.
„Успехът, който имам, е повече, отколкото някога съм предполагала, че е възможно. За да бъда наистина честна, никога не съм мислила, че ще стигна толкова далеч“, призна Дуа Липа.
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая"
Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването
Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30"
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти
Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем
Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме
Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни
Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните
