Учебната година продължава в шатри на открито за 50 000 деца
Учениците наваксват с пропуснатото
За около 50 000 деца учебната година продължава, но в шатри на открито. Така се дава шанс на изостаналите с уроците заради пандемията ученици да наваксат пропуснатото, а по-любознателните могат да надградят познанията си по различни предмети.
Едно от училищата, включили се в проекта "Подкрепа за успех" е столичното 1 СУ. Занятията се провеждат при спазване на противоепидемичните мерки, като уроците са по БЕЛ, математика, гражданско образование, природни науки.
"Вярваме в нашето училище и в нашите учители. Мисля, че това онлайн образование ни се отрази много добре - имахме повече време да учим, повече време да наблегнем на материала и това показва много добри резултати", сподели един от учениците в лятното училище пред bTV.
Гришо срещу 312-ия в света
Как да направим класическа българска чорба - рецепта за истински вкус
Макрон подкрепи ПСЖ преди "бурята"
Футболна бомба за Моуриньо и Реал
Как да приготвим традиционна българска баклава - рецепта от бабината кухня
Венци Стефанов каза за "рязането на глава"
Стоян и Гатев в центъра на събитията в "Ергенът", харесват една и съща жена
Домашен български хляб с квас
Драма с Виктор Орбан и Фидес, лидерът с оставка в джоба
"Свалям шапка на Наско Сираков"
Предстоят 3 почивни дни, заедно с децата - 3 идеи и то без екрани
Бургас се превръща в жива арт галерия с проекта „Движение в цвят"
