"Нефтохимик" стартира с 16 футболисти
Новият треньор Виктория Павлов ще трябва да гради отбора от нулата
ПФК "Нефтохимик Бургас 1962" стартира лятната си подготовка с 16 футболисти. Това са юноши от няколко столични отбора, кадри от школата на "Ботев", "Локо"(Пловдив) и момчета от ДЮШ на "шейховете".
От клуба анонсират, че групата тепърва ще се увеличава и съставът ще се избистря. Старши треньорът Виктория Павлов ще гради отбор от нулата. Нито един от футболистите, носили зеления екип през миналия сезон, не е останал в отбора. Залага се на много млади играчи - на възраст 17-19 години, а бюджетът е крайно ограничен. Заплатите на футболистите са до 800 лева на месец, което е на ниво "В" група.
Въпреки това в "Нефтохимик" са оптимисти и смятат, че могат да изградят отбор, който да запази мястото си сред професионалистите.
Бърз чийзкейк в чаша с горски плодове: Рецепта без печене
Никола Цолов кара България да мечтае
Как да намалим праха по мебелите: Трикът с омекотител за дълготраен блясък
"Нефтохимик" с много важно попълнение
Заради войната: Презервативите поскъпват с 30%
Черноморец с голям трансфер
Горивата в България поевтиняват
Швеция прехвана два руски изтребителя
Домашен хляб с хрупкава коричка: Най-лесната рецепта без месене
13/06/2026, Събота 14:33
0
Високо напрежение на "Тракия"
Как бързо и лесно да премахнем мазнините от фурната с подръчни средства
Трансферна въртележка: ПСЖ набеляза Феран Торес за заместник на Брадли Баркола
