×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Какво се случва с Гала? Внезапно изчезна от ефир


29 Юни 2020, Понеделник, 11:03 ч.
Автор: Флагман.бг

За последно блондинката изчезна внезапно от ефир при убийството на племенника й в Съединените щати през 2018 година

 

Гала изненадващо не се появи днес като водеща на предаването „На кафе“ и бе заместена от всичко останали говорители - Юлиян Константинов, Андреа Банда Банда, Кристина Патрашкова, пише светският сайт Hotnews.bg.

Предаването откриха Ева Веселинова и Илиян Любомиров, които честитиха днешния Петровден на всички именици, но дори дума не обелиха за знаковото отсъствие. Едва по-късно Патрашкова лаконично обясни, че и Гала е човек и има право да попътува, но предварително е записала разговори с интересни гости като репортерката Зейнеб Маджурова. 

По-късно в предаването записаните предварително материали бяха излъчени и така изглеждаше, че Гала е на работа. Версията за пътешествие точно преди лятната ваканция на предаването е малко вероятна, така че отсъствието на Гала остава загадка.

Припомняме, че за последно блондинката изчезна внезапно от ефир при убийството на племенника й в Съединените щати през 2018 година. Тогава тя отпътува в компанията на Стефан за Америка и остана няколко дни при семейството на брат си в САЩ, за да им помогне да преодолеят мъката. Преди седмица Гала бе на българското Черноморие за уикенда, показва нейна снимка в инстаграм, така че пътуването определено не й липсва.

Сегашното й изчезване идва след големия скандал, който пролича и в ефир между нея и Ева Веселинова, в който и двете се показаха много изнервени. Дали липсата на Гала се дължи на тази кавга и тя си е взела един ден в повече, за да успокои нервите си или отново има сериозен семеен проблем, засега остава само да гадаем.

 


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
21
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ 27/08/2026, Четвъртък 11:05 3
21
Коментара по темата
21.
Юлия
20.11.2020 09:35:46
0
0
Здравей Гала ,всеки ден те гледам, страхотна визия стайлинг ,дрехите са ти винаги подбрани.харесвамте Поздравявам те бъди здрава и ни радвай на екрана.
20.
hahaha
01.07.2020 08:42:35
0
4
shte hodi v na slavi televiziqta toi slavi s takiva si pravi televiziqta hora izcherpani i v zaleza na karierite si hahaha tarsi pensionerskata si auditoriq zashtoto znae che te nai lesno se manipulirat
19.
Панчо от Попугай
01.07.2020 08:18:07
1
6
От няколко дни пишат ,че вече е аут от нова тв.Вие още се чудите защо я няма. Няма да я има вече.Пуснаха я един ден да видят че всичко е точно и никой не я търси, дори хората се радват.
18.
Гого
01.07.2020 03:47:17
0
6
Изобщо не ми дреме къде си развява дъртите поли тая! Що не я покажете веднъж поне без грим да видят хората за какво става дума? Но поведението и е най-противно, не мога да трая свръх-лицемерието и коварството и, както и това, че се натиска с оня по-младия славотърсач, толкова е изкуствено и неприятно това! Някога имаше неща, които не ме дразнеха толкова в нея, но това време отдавна отмина! ...
17.
Йони
30.06.2020 23:26:21
0
6
Сменете предаването. Прилича на испанска махала. Говорят един през друг , видимо водещите са твърде много. Ужасно е. Рейтинг нулев.
16.
Никаква
30.06.2020 23:11:08
0
6
Трансформация,никаква Нова,нито стара,просто БЕЗ
15.
Vui
30.06.2020 18:38:55
0
6
През последните години стана доста скучна и еднотипна. Само разправя колко много обичала кекса. Само кекс и е в главата. Мислиси си, че хората се вълнуват от сексуалният и живот.
14.
И от мен коментар
30.06.2020 16:39:01
0
13
Това предаване отдавна се изчерпа. Не се интересувам защо Гала е изчезнала пък камо ли внезапно. Ще се радвам ако не се върне повече в ефир тя и цялата сбирщина около нея. Особенно Банда банда е няма такова недоразумение в родния ефир.
13.
Гост
30.06.2020 16:26:53
3
14
Гала е доста слаба и бездарна водеща. Освен това в никакъв случай не е красива жена, така че... Добре, много добре.
12.
жоро
30.06.2020 12:04:19
2
8
Другите простаци да къкво ги държат и те по нея.5
11.
Карагьоз
30.06.2020 00:02:02
3
11
Отишла е да и посинят отново окото.
10.
Е.Тодорова
29.06.2020 21:59:14
5
9
Ако наистина няма да има "На кафе" върнете "Имаш поща".
9.
....
29.06.2020 19:44:31
2
27
Трябва всички безделници в това предаване, да се уволнят. Нова трябва да помисли и то много сериозно .
8.
Ха ха
29.06.2020 18:56:26
3
24
Довечера няма да мога да спя,заради нея не гледам предаването
7.
Бай Хой
29.06.2020 18:43:49
1
19
Много ще се натъжа и разочаровам ако махнат Гала от ефира,но ако не видя сутрин онова алявото Банда банда ще бъда съкрушен и ще трябва да го преместя в другия крачол
6.
Ивета Маринова
29.06.2020 16:52:19
5
30
Много отдавна се изчерпа Гала!
Много отдавна трябваше да има друго предаване на мястото на Кафе.Всички мои приятели и познати отдавна вече не го гледат. Защо подценяват българската публика. Българинът е критичен. Не може да има и не трябва да има такива скучни, отегчителни предавания от които няма какво да научиш!!!
Сложете край на това безсмислено предаване изпълнено със скучни,банални коментари и изкуствени усмивки
5.
Ивета Маринова
29.06.2020 16:52:02
3
24
Много отдавна се изчерпа Гала!
Много отдавна трябваше да има друго предаване на мястото на Кафе.Всички мои приятели и познати отдавна вече не го гледат. Защо подценяват българската публика. Българинът е критичен. Не може да има и не трябва да има такива скучни, отегчителни предавания от които няма какво да научиш!!!
Сложете край на това безсмислено предаване изпълнено със скучни,банални коментари и изкуствени усмивки
4.
Христо Божинов
29.06.2020 16:01:45
7
31
Предаването се изчерпа особено с постоянните Патрашкова и Константинов, нужна е промяна.
3.
Зора
29.06.2020 14:35:08
7
34
За мен, също е безмислено, самото предаване се изчерпа отдавна
2.
Коджакафалията.
29.06.2020 14:01:50
10
39
На никого няма,да липсва,ако я свалят от ефир тази промивка,на мозъци.ЗАКРИВАЙ!!!
1.
Атанас Кьосев
29.06.2020 12:08:03
9
53
Това предаване трябваше преди няколко години да го махнат!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Основни разлики при шотландско, американско и ирландско уиски Основни разлики при шотландско, американско и ирландско уиски От торфените нотки на Islay до сладостта на бърбъна – вижте как суровините, дестилацията и бъчвите определят всяка глътка Пазаруването за новата учебна година е по-изгодно с tbi bank app и карта neon Пазаруването за новата учебна година е по-изгодно с tbi bank app и карта neon Всеки може да облекчи семейния бюджет като раздели плащания на 3 или 6-месечни вноски без такси или получи до 20% от похарченото обратно по сметката Българин е сред издирваните след катастрофалния потоп в Непал, близо 1500 души са в неизвестност Българин е сред издирваните след катастрофалния потоп в Непал, близо 1500 души са в неизвестност Непалските туристически власти включиха България сред държавите с изчезнали граждани, докато МВнР все още няма потвърждение за засегнат наш сънародник Вкусът на Азия у дома: Защо китайският ресторант „ЛОН ФУ“ остава любима спирка в Меден рудник Вкусът на Азия у дома: Защо китайският ресторант „ЛОН ФУ“ остава любима спирка в Меден рудник От доказаните азиатски класики до изненадващите плодови десерти и мочи — какво поддържа интереса към познатото заведение в бл. 306 ГЕРБ остана без силен ход за „Дондуков“ 2: Борисов трябва да извади кандидат от нищото ГЕРБ остана без силен ход за „Дондуков“ 2: Борисов трябва да извади кандидат от нищото Димитър Николов бе естественият печеливш вариант, но Евровизия го извади от уравнението, а останалите имена не носят достатъчно широка подкрепа Крум Зарков: "Добре е, че съдебната реформа се поставя на дневен ред, но има и необмислени предложения" Крум Зарков: "Добре е, че съдебната реформа се поставя на дневен ред, но има и необмислени предложения" За 100 дни от началото на това управление ясно се видя липсата на БСП в парламента "Арена Бургас" е домакин на Шампионската лига по футзал, българският първенец стартира със сензационен обрат "Арена Бургас" е домакин на Шампионската лига по футзал, българският първенец стартира със сензационен обрат Българският шампион отказа да се предаде срещу "Клик Кишинев", а Станимир Минчев вкара два гола и остави битката за първото място напълно отворена Морето взе още една жертва - мъртъв мъж изплува на плажа в Поморие Морето взе още една жертва - мъртъв мъж изплува на плажа в Поморие Самоличността му е установена – това е 61-годишният украински гражданин Едуард К., който е със статут на постоянно пребиваващ. Бургас изпраща последния уикенд на август с богата програма Бургас изпраща последния уикенд на август с богата програма На 28 август от 18:00 часа стартира седмото издание на международния музикално-танцов фестивал “Велека Фест” Кой е Антъни Георгиевски? Мнимият полицай от Слънчев бряг гравитира около „София Запад“ Кой е Антъни Георгиевски? Мнимият полицай от Слънчев бряг гравитира около „София Запад“ 24-годишният столичанин прекарва лятото в курорта, по информация на Флагман.бг е познат на органите на реда
Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ ПТП предизвика километрично задръстване Нов удар по танкер в Ормуз: Снаряд подпали кораба, екипажът се спаси Нов удар по танкер в Ормуз: Снаряд подпали кораба, екипажът се спаси Това е вторият подобен инцидент от началото на седмицата, напрежението около стратегическия проток остава високо Николай Младенов с голяма новина за Газа: Хамас отстъпва властта и започва да се разоръжава Николай Младенов с голяма новина за Газа: Хамас отстъпва властта и започва да се разоръжава Процесът трябва да бъде наблюдаван от международни стабилизационни сили, а управлението да премине към нов палестински орган Непал след потопа: 162 жертви, стотици са изчезнали Непал след потопа: 162 жертви, стотици са изчезнали Експерти смятат, че огромно срутване на ледник вероятно е предизвикало разрушителната вълна Бил Гейтс предлага спасение от изкуствения интелект: До 40 на сто от работните места да останат за хора Бил Гейтс предлага спасение от изкуствения интелект: До 40 на сто от работните места да останат за хора Той иска и промяна в данъчната система, която да намали стимула компаниите да заменят служители с машини Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя Автомобилът с регистрация от Клуж бил блокиран в колона, а животното захапало задната броня и я отскубнало пред очите на останалите шофьори Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана Канада отвръща на митата на Тръмп с тарифи до 50% върху близо 900 американски продукта от 8 септември Стюардеса на Air France спечели знаково дело: Съдът призна рака ѝ за професионално заболяване Стюардеса на Air France спечели знаково дело: Съдът призна рака ѝ за професионално заболяване 30 години нощни полети, йонизираща радиация и пасивно пушене са сред факторите, отчетени от съда в Байон Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Броят на туристите расте с 4,4% за година, а почивката и екскурзията остават водещата причина да стегнем багажа Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Трусът е регистриран край Пънарбашъ в окръг Кайсери на дълбочина 7 километра, след него последваха още няколко по-слаби земетресения
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Между приятели:
- Крайно време е вече да си извадиш ловен билет!
- Ама аз не съм ловец!
- Ти не си ловец, ама жена ти е истински звяр...
Виц на деня Виц на деня Семейство пътуват с автомобил. Жената:
- Идиот, кретен, тъпанар! Току-що блъснахме котка!
- Да скъпа. Както винаги си права. Може би, все пак ще добре да карам аз.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жена си седи вкъщи и си чете книга. Мъжът и се прибира от работа и с изненада я пита:
- Какво, интернет ли няма?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори