×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Деси Радева се появи до президента, за да разсее слуховете - не са разделени


28 Юни 2020, Неделя, 21:23 ч.
Автор: Флагман.БГ

Първата дама придружаваше президента по време на визитата му в Кресна

Румен Радев отрече слуховете за раздяла със съпругата му Десислава, като навръх рождения си ден я заведе на църква. Първата дама придружаваше президента по време на визитата му в Кресна. Част от програмата на държавния глава бе посещение на Роженския манастир.

Прага на светата обител Радев прекрачил заедно със съпругата си и двамата с интерес разгледали уникалните иконописи, както и прочутата в цял свят с чудотворните си сили икона, която се съхранява там – Богородица Портарница.

Вестник „Ретро“ се сдоби със снимка от обиколката на Радев и президентшата из Роженския манастир, която доказва, че крах в отношенията им няма, а медийните публикации, свързани с раздялата им, са спекулация.

Все пак остава мистерия защо Ген. Деси през последните три месеца напълно отсъства от обществения живот в страната, както и от фейсбук пространството. Това е първата ѝ публична поява рамо до рамо с мъжа ѝ, която се осъществила, защото работното му пътуване съвпаднало с рождения му ден, а той настоявал двамата да споделят празника му.

За първа година Радева не поздрави мъжа си в личния си профил във фейсбук, нито пък пожела да разкрие какъв подарък му е поднесла. Предишни години го изненадваше с екстремни подаръци като рафтинг по река Струма и спускане с въжета в страховитата пещера Дяволското гърло. Последната публикация на Десислава в социалната мрежа продължава да бъде песента на Любо Киров „Всички пътища водят към теб“ от 2 април. Оттогава насам първата дама е изпаднала в нелегалност. От общия им кадър с Радев в Роженския манастир се вижда, че изолацията не е оказала промяна върху външността ѝ.


В категории: Политика


2
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
2
Коментара по темата
2.
*********
16.01.2022 03:36:02
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
1.
Александра
29.06.2020 09:07:14
0
0
Флагман, пишете грамотно! Още в заглавието сте допуснали грешка- трябва да бъде " за да разсеЕ" !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Сезонният характер на работата и ежедневната битка с недисциплинирани туристи отказват кандидатите от стола над морето Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата"
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори