×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Протестно бдение пред болницата в Добрич след смъртта на 4-годишно дете
  • Тръмп разпореди нови мита върху лекарства
  • Изтича срокът за заявяване на гласуване по настоящ адрес
  • Шефът на Пентагона поиска оттеглянето на най-висшия офицер на Сухопътните сили
  • Астронавтите от „Артемис 2“ вече пътуват към Луната
  • София празнува 147 години от обявяването си за столица на България
  • Тръмп призова феновете си да бойкотират концертите на Брус Спрингсгийн
  • Откриха останките от датски военен кораб, потопен през 1801 г.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

2475 са излекуваните от коронавирус, новите случаи - 112


2475 са излекуваните от коронавирус, новите случаи - 112
 216 са починалите лица, при които е бил констатиран новият коронавирус
28 Юни 2020, Неделя, 08:24 ч.
Автор: Флагман.БГ

8 от новозаразените са в Бургас

112 са новодиагностицираните с коронавирусна инфекция лица през последното денонощие. За изминалите 24 часа са направени 1528 PCR теста. Това сочат данните в Националната информационна система. Разпределението по области по настоящ адрес на лицата е, както следва: Благоевград -1; Бургас - 8; Варна - 5; Велико Търново - 3; Кърджали - 1; Кюстендил - 3; Пазарджик - 17; Перник - 1; Плевен - 1; Пловдив - 16; Разград - 6; Русе - 2; Сливен - 5; Смолян - 1; София област - 8; София град - 29; Стара Загора - 2; Шумен - 1; Ямбол - 2.

 У нас към момента са потвърдени общо 4625 случая на новия коронавирус, от които активни са 1934. 2475 са излекуваните лица. От тях 18 са регистрирани през изминалото денонощие.

 423-ма са пациентите с доказан COVID-19, настанени в лечебни заведения за болнична помощ. 20 от тях се намират в интензивни отделения и клиники.

 Националната информационна система показва, че медицинските служители с потвърдена коронавирусна инфекция у нас са 392-ма. През последните 24 часа са регистрирани нови 3 случая, от които 2 са установени при лекари, а 1 - при друг медицински персонал.

 216 са починалите лица, при които е бил констатиран новият коронавирус. През изминалото денонощие е регистриран един нов случай на 78-годишна жена със сърдечно и бъбречно заболяване.

 Министерството на здравеопазването изказва съболезнования на семейството и близките на починалата жена.


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София 03/04/2026, Петък 20:00 0
16
Коментара по темата
16.
До 13
28.06.2020 19:50:36
1
0
Бай Дечо... ТИ ЛИ СИ???

Всичките сте ей такива неадеквати, примати, знаещи само да пишете простотии по форумите. И в момента в който им покажеш с ФАКТИ, че не са прави, почват да плюят.

Точно вие трябва да се заврете у мазето и да не мърдате от там, че простотията е заразна и току виж сте я предали...
15.
1
28.06.2020 17:26:46
0
1
четяйки коментарите на някои индивиди добивам представа че вируса порязава и мозъчните клетки
14.
адв. Елена Гунчева
28.06.2020 16:55:30
0
4
Вcички признaвaт, чe вируcът e нoв и нeпoзнaт, нe e дoбрe изучeн.
И тук нacтoявaм зa oтбeлязвaнe нa принoc в нaукaтa, зaщoтo oткрих нoвa причинa зa зaрaзявaнeтo – пoявявaнeтo нa aудиo зaпиcи или cнимки нa Бoриcoв вoди дo рязкo нaрacтвaнe нa зaбoлeвaeмocттa.
Caмo нe мoгa дa рaзбeрa зaщo мacкитe тoчнo нa уcтaтa трябвa дa ги cлaгaмe, пo-удaчнo e нa ушитe и oчитe. A нa уcтaтa – oбикнoвeнo тикco c нaдпиc „ГEРБ“.
13.
До 6 и 12
28.06.2020 16:12:08
1
3
За кво са ти Бай Дечо и Минчев? Да ти помогнат със скафандъра ли, да ти сменят пълния памперс може би? Завирай се у мазето, посирай се на воля от страх и чакай да видиш ще живееш ли, няма ли. Пандемията скоро няма да свърши. Бай Дечо и Минчев са навън и живеят, боли ги фара за вируса и страхливците.
12.
Къде са Бай Дечо и Минчев?
28.06.2020 13:45:12
2
0
Аз пак да си питам... къде са Бай Дечо и Минчев, вечните разбирачи???
11.
Бургас2
28.06.2020 13:19:17
0
4
Абе тъпи ли сте флегмани или за това ви плащат? Какво преписвате като първолаци! Поне да четете можете ли? Заразените се отчитат по "настоящ адрес" - ако нещо ви говори това. А то означава, че заразени, отчетени за Сливен, Ямбол и т.н. може да са тук по морето. Питайте! Нали се и вие сте мисирки! РЗИ да ви каже колко има тук. Ама за това се иска и гащи и малко ум. Дайте наистина нещо и ваше и вярно. Или някой ви излъга, че всички на плажа се регистрират адресно...
10.
До 9
28.06.2020 12:49:45
0
1
Добра ирония ,има логика
9.
Въпрос
28.06.2020 12:45:00
1
5
Искам да попитам ,PCR тестовете отчитат като Covid-19 и други разновидности на грип?Не съм убедена и за един приятел питам?:)
8.
Ковид
28.06.2020 11:56:57
3
11
Как ни предпазвате,като незнаем къде са болните. Сега когато има ръст всички мълчат. Много било чисто по черноморието.Щом има 8 значи има още много.
7.
Ало, Флагман
28.06.2020 11:17:49
0
3
когато публикувате информация, бъдете коректни - новите случаи на Ковид на 28.6.2020 са 4625, а не 2475!!!
6.
Къде са Бай Дечо и Минчев?
28.06.2020 10:23:47
1
4
Къде са Бай Дечо и Минчев, които вчера в статията за новите случай обяснваха как само процентно трябвало да се гледа колко били болни?

Днес като процента на практика е почти двоен (брой заразени към брой изследвани), това значи ли че вчера е нямало пик, а днес има?

Тотални НЕГРАМОТНИЦИ !
5.
Къде са Бай Дечо и Минчев?
28.06.2020 10:22:50
2
6
Къде са Бай Дечо и Минчев, които вчера в статията за новите случай обяснваха как само процентно трябвало да се гледа колко били болни?

Днес като процента на практика е почти двоен (брой заразени към брой изследвани), това значили че вчера е нямало пик, а днес има?

Тотални НЕГРАМОТНИЦИ !
4.
Тези 8 веднага
28.06.2020 09:38:15
3
3
да повторят в Рамус, за да се изчистят. Вчера видяхме поръчката от театър бара как беше изпълнена на 100 процента.
3.
Аз
28.06.2020 09:34:12
11
11
Измамници, поръчкови боклуци.... стиа сте лъгали хората. И без това вървим към абсолютна икономическа гибел..
2.
Ass
28.06.2020 09:30:42
3
28
Паздеров да даде детайлна информация за заразените в Бургас. Гражданите трябва да получат достоверна и адекватна информация .
1.
Бургас
28.06.2020 09:28:27
16
11
И голяма лъжа голямо нещо бе!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Атанас Мерджанов: БСП се върна в играта, чака ни силен резултат! Атанас Мерджанов: БСП се върна в играта, чака ни силен резултат! Зам.-председателят на партията посочи Крум Зарков като двигател на раздвижването и изрази увереност за силен вот САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит Пентагонът явно си играе на "игра на проценти" и това поставя под съмнение всичко, съобщено досега Крум Зарков: Държавата има инструменти да намали цените на горивата. Защо не го прави? Крум Зарков: Държавата има инструменти да намали цените на горивата. Защо не го прави? Председателят на БСП даде примери с Италия, Испания, Гърция, Австрия и Румъния, където въвеждат различни мерки, за да овладеят кризата. В България се предлага яловото предложение за компенсация от 20 евро  Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Случаят от столичния квартал Зона Б-5 предизвика остри реакции заради риска за живота и лесния достъп до покрива на висока жилищна сграда 780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота 780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота С унифицирани размери и непрозрачна материя новите паравани трябва да осигурят по-добра организация и защита на тайната на вота в изборния ден Вижте сълзите на близките на Стефан от Свети Влас. Те искат доживотен затвор за убиеца му (ВИДЕО) Вижте сълзите на близките на Стефан от Свети Влас. Те искат доживотен затвор за убиеца му (ВИДЕО) Приятели и роднини настояват за пълно разследване на смъртта му и твърдят, че в побоя са участвали и други хора освен арестувания Живко Георгиев-Зоро Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно По-високи разходи, по-малко животни и напрежение по веригата на доставки вдигат цената на агнешкото точно преди празниците ОД на МВР в Бургас: Не е имало полицейско насилие в Царево, служителите са били с боди камери ОД на МВР в Бургас: Не е имало полицейско насилие в Царево, служителите са били с боди камери Общият брой на ангажираните в днешната специализирана операция служители от вътрешното министерство не надвишава 40 човека, като всеки от екипите е разполагал с различни адреси за проверка, обявиха от МВР Динко Ганев: Чудо е, че спасихме увисналото на балкона дете, беше пуснало парапета Динко Ганев: Чудо е, че спасихме увисналото на балкона дете, беше пуснало парапета 2-годишното момче не плачеше и това ме изненада много, споделя той Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои Този път в кадър са доведените сестри на Пепеляшка, като им дава централна роля в собствен филм 
Проф. Дейвид Сакс: Тръмп не разбира, че не Иран връща в каменната ера, а срива икономиката Проф. Дейвид Сакс: Тръмп не разбира, че не Иран връща в каменната ера, а срива икономиката Това президент на САЩ ли е или бандит, попита той и коментира, че в речта си US държавният глава говори пред нацията си за готовност за масови убийства и военни престъпления Провал с резолюцията на ООН за Ормузкия проток, а Тръмп се оправда с липсата на време Провал с резолюцията на ООН за Ормузкия проток, а Тръмп се оправда с липсата на време Ако си дадем още няколко дни, без проблеми ще го освободим, каза той Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток Телефонният разговор между двамата президенти идва на фона на растящо напрежение, засилени военни действия и опасения от по-широки последици за целия регион Летищата в Европа са пред риск от недостиг на авиогорива Летищата в Европа са пред риск от недостиг на авиогорива Конфликтът в Близкия изток, по-дългите полетни маршрути и зависимостта на Европа от внос на керосин засилват тревогата за доставки, цени и летен график В Испания вече e сексуално посегателство да целунеш ръка на жена В Испания вече e сексуално посегателство да целунеш ръка на жена Върховният съд в страната постанови, че това наказние ще е активно, ако жеста се случи без нейното съгласие   Фландрия: родното място на Рубенс и икономическият двигател на Белгия Фландрия: родното място на Рубенс и икономическият двигател на Белгия Тур де Фландерс отново насочва вниманието към един от най-богатите на история, изкуство и кулинарни традиции региони в Европа След 20 дни в болницата: Янка Рупкина продължава да е в кома, изписаха я След 20 дни в болницата: Янка Рупкина продължава да е в кома, изписаха я Явно здравеопазването ни вече не работи за болните, а предимство имат търговските, клинични калкулации, каза Илка Александрова, нейна приятелка Тв легендата ослепя заради лекарска грешка, храни се от „Социален патронаж“ Тв легендата ослепя заради лекарска грешка, храни се от „Социален патронаж“ Не се оплаквам, добре съм. Излизам навън на въздух, макар че не мога да ходя сама, споделя Мария Янакиева Звезда от „Момчето си отива“ тъне в мизерия Звезда от „Момчето си отива“ тъне в мизерия Актрисата Сашка Братанова моли за финансова помощ във фейсбук Диана Димитрова показа и в Хелс Китчън, че умее да се забърква в най-страшните интриги Диана Димитрова показа и в Хелс Китчън, че умее да се забърква в най-страшните интриги Новият обект на интереса ѝ е не кой да е, а риалити звездата от „Игри на волята“ Теодор Венков-Чикагото, който също е част от звездния отбор в „Кухнята на ада“
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Студент в стола:
- За мен два кренвирша!
Глас отзад:
- Я па тоя баровец!
Студентът допълва:
- И осем вилици.
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира кола за превишена скорост и казва:
- Максималната скорост е 50 км/ч, а вие карахте с 80 км/ч. За къде така бързахте?
- Да ви донеса ей тези пари...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Силната положителна вяра би създала повече чудеса, отколкото което и да е чудотворно лекарство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори