Неделята е идеална за плаж, слагайте банските
Максимални температури между 29° и 34°
Времето днес ще бъде слънчево, около и след обяд горещо. В следобедните часове над планинските райони ще има купеста облачност, но без валеж. Почти тихо време. Максимални температури между 29° и 34°, в Бургас около 28°.
Над Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа слаб вятър от север-североизток. Максималните температури ще са между 26° и 28°. Температурата на морската вода е 22-23°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала. На 28.06.2020 слънцето ще изгрее в 05:52 часа и ще залезе в 21:07 часа. Продължителност на деня 15:15 часа. На 28.06.2020 луната ще изгрее в 13:34 часа и ще залезе в 01:29 часа. Осветеност на диска в 0h UT 54 %. Фаза на луната: първа четвърт.
Над планините ще бъде предимно слънчево, след обяд с купеста и купесто-дъждовна облачност и на отделни места ще превали. Възможно е и да прегърми. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде 22°, на 2000 – около 16°.
Ученици от Математическата гимназия проследиха в реално време съдебно заседание в Апелативен съд-Бургас
Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България
Община Царево представя културната и фестивална програма за месец май
Дежавю от 1997 г.: Същата дата, същият сценарий – към еднолично управление
Мълния уби турист на връх Ком след фатално селфи под облаците
Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение
Григор Димитров падна с още две места в световната ранглиста
Опашка пред БНБ за колекционерската монета, посветена на 150 г. от Априлското въстание
Цените на петрола продължават да скачат
Пролетният късмет ще посети 4 зодии през новата седмица 20-26 април
Рекордна активност в Германия и Франция и напрежение пред секциите в Испания
ДДС и ваучери могат да смекчат ценовия шок
