Топло и слънчево, но отново с валежи
Днес ще преобладава слънчево време, като отново в часовете около и след обяд ще се развие купеста и купесто-дъждовна облачност и на места ще превали и прегърми. По-голяма вероятност за обилни валежи и градушки има в Североизточна България. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 25° и 30°.
Над планините до обяд ще преобладава слънчево време, но по билата и върховете ще има мъгли. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и до вечерта на места ще превали и прегърми. Ще духа слаб до умерен изток-североизточен вятър. Максимална температура на 1200 метра – около 19°, на 2000 метра – около 12°.
Над Черноморието ще преобладава слънчево време, но ще се развива купеста, на места и купесто-дъждовна облачност. Главно в следобедните часове ще има краткотрайни валежи и гръмотевична дейност, на повече места по северното крайбрежие. Ще духа умерен североизточен вятър. Максимални температури на въздуха 24-26°. Температурата на морската вода е 22-23°. Вълнението на морето ще е 2 бала, като вечерта малко ще се усили.
Тези симптоми може да издават сериозен здравословен проблем
Тайната на чистите прозорци без следи и петна
Пухкава баница със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Георги Харизанов разкри схема преди изборите, групи за печени чушки стават политически
Димо Алексиев със сензационно назначение - става конкурент на "Игри на волята"?
Тръмп, Орбан и ВВС на САЩ реагираха след смъртта на Чък Норис
Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран
Край на една ера, Ивелин Попов се отказа от футбола
Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение
Лошото момче на българското кино стана на 55 години
Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток
