Огнена вендета! Запалиха БМВ-то на 29-годишен несебърлия
Немското возило било паркирано до "Екшън аквапарк" в Слънчев бряг, когато избухнало в пламъци
БМВ 740 с великотърновска регистрация стана на пепел, след като късно снощи, оиколо 02:20 часа избухна в пламъци, съобщават от пресцентъра на ОД на МВР-Бургас. Немското возило е собственост на 29-годишен несебърлия, който явно има врагове. Колата е била паркирана в района на "Екшън аквапарк" в Слънчев бряг, когато пламната като факла.
На място веднага пристигнал един противопожарен автомобил и трима огнеборци, които потуши пламъците. Огненият ад буквално унищожил автомобила и от него не е останало почти нищо.
При извършения оглед до предната лява гума е намерена и иззета стопилка, по всичко личи, че атаката срещу несебърлията е била умишлена.
Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Районно управление – Несебър.
Кралицата, която не скри посивелите си коси и привлече вниманието на света
Почина голям български режисьор
Голяма промяна в менютата на детските градини
В Гърция забраняват на непълнолетни да използват тротинетки след смъртта на дете
Екипът на Центъра за обществена подкрепа се включи в розовата емоция на Giro d’Italia
АПИ обяви поръчка за проектиране и строителство на Южния обход на Ямбол
4 зодии през май 2026 затварят вратата към миналото и започват начисто
Вижте Нора Недкова като ученичка - много преди корекциите
Възобновяват делото срещу кмета на Варна Благомир Коцев
Близо 1/3 от домакинствата в България имат неизползван автомобил
Сунгурларе получи награда за принос в съхранението на културното наследство
Ергенът Стоян си тръгва преждевременно - изгонен от участничките?

Все едно Стойчо Бойлера е шеф на криминална в Сл.бряг...........Файда михис
Хубав баварец,май се сещам,едни от многото бургоджии в комплекса имаха такова.Явно висят пари на някой или са си го самозапалили,лесна за решение задача ако в РПУ работиха истински полицаи като Димо Рачев,Драган Димитров и т.н...а не щато сегашните полицаи(ки)
Номера е рв 3838 чи много мутреят да не са рекетьори