Скандал! Депутат обвини секретаря на президента, че изпълнява поръчки на крупен бизнесмен
Спалнята на премиера ще ви е много интересна, ако ви дадат адреса и телефона на гарда на човека, който е засегнат от вас, каза Мануил Манов
Разследване за скандалните снимки от спалнята на премиера трябва да има и ще стане ясно кой ги е направил, но много по-скандално е това, което се случи вчера. Секретарят на президента по антикорупция изпълнява поръчки на крупен бизнесмен и се рови в системата на държавата – в съда, във Висшия съдебен съвет, в МВР. Това каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия депутатът от ГЕРБ Мануил Манов.
Не е ли скандално, че не разбрахме кой е направил снимката в спалнята на премиера, попита водещият Виктор Николаев. Ние се чудим дали това е бивш член на Изпълнителната комисия, дали е жена, дали е от НСО, добави той.
Проблемите в НСО трябва да бъдат решавани с много сериозен дебат, отговори депутатът.
Ако утре вашата кола сече пътя на крупен бизнесмен и секретарят на президента ви направи справка и даде вашият адрес, телефон и всички останали данни на някой, който е почувствал, че нещо сте му направили, ще трябва се срещнете с личния му гард. Тогава спалнята на Борисов ще е много интересна“, заяви Манов.
А тези банкноти в нощното шкафче на кого са, попита водещият.
„Вие сигурни ли сте, че има такива? Прави се така, че да не си говорим за системата на държавата, а за измислените снимки от някаква спалня, с някакви банкноти“, изтъкна депутатът.
„Законът за МВР предвижда възможност хората да бъдат охранявани, когато има заплаха за техния живот с лична охрана, което е съвсем различно от функциите, които в момента съществуват“, добави той.
"Изместваме фокуса. Когато обвиняват ГЕРБ и премиера Борисов, че имало някаква паралелна държава и когато тя се появява в светлините, ние се занимаваме с измислените снимки, пипани според експертите, а не с това какво всъщност се случва в най-висшата представителна власт", каза още Мануил Манов.
Катастрофа между BMW и такси блокира булевард в София
Земетресение с магнитуд 7,5 удари Япония: десетки ранени, вълни от цунами и токови удари в Хокайдо
Света Анна ни носи надежда: Днес почитаме майката на Богородица
Талибаните върнаха шериата: 13-годишно момче екзекутира убиеца на семейството си пред 80 000 души в Афганистан
Магнитни бури удрят Земята на 9 и 10 декември след силно слънчево изригване
България иска отмяна на забраната за продажба на коли с ДВГ
Отрупаха Софи със злато за юбилея
Трикът, който спестява пари през зимата: Експерти разкриват как се ползва правилно климатикът
Полицията ще дава указания по високоговорители на протеста в София в сряда
Това е най-сполучливата рецепта за неустоимата торта "Трите тайни" - кремообразна, пухкава и удивително лесна
3 зодии се прераждат в края на 2025 г.: След умората и объркването пристигат изобилие, енергия и любов
Ромите са станали по-богати, отчете вицепремиерът Атанас Зафиров

Мутрата е един такъв, който се мисли за недосегаем, обича да си гледа парите и да им се радва, почти е убеден, че те му се полагат, получава редовно такива банкноти и ги мести едва когато чекмеджето започне да прелива.
До сега, нито едно доказателство не сте показали пред обществото... Време е да се махнете не само от ефир но и от планетата Земя.
ГЕРБ Over
Майките и бащите ви тъй ли не ви научиха на морал, на свян.... Комунисти сър!