65-годишна от Карнобат е с COVID19, подозират, че се е заразила на Рамазан Байрям
Установяват се контактните лица, двама вече са карантинирани
65-годишна жена от Карбонат е заразена с COVID19, научи Флагман.бг. Заболялата бе отчетена от Министерството на здравеопазването в дневната статистика, но до този момент не бяха известни никакви подробности. Знаеше се само, че е от Бургаска област.
Репортер на Флагман.бг узна, че е от Карнобат. Новината потвърди и кметът на града Георги Димитров, който уточни, че в момента се издирват всички контактни лица. Досега е установено, че тя е контактувала с двама родственици – мъж и жена, които са поставени под карантина.
Не е ясно къде и кога се е заразила. Тя е напускала пределите на общината и има подозрения, че е пипнала заразата на Рамазан Байрям, но на този етап все още няма категорични доказателства.
Взети са всички мерки, за да не се разпространява заразата в Карнобат, гарантира кметът Георги Димитров.
Жената е имала симптоматика на пневмония. Приета е с коронавирус в УМБАЛ Бургас, състоянието й на този етап е стабилно, не се налага от обдишване, показа проверка на Флагман.бг.
Сиренето и млякото у нас са с 125% по-скъпи от средното за Европа
Как войната на Тръмп срещу Иран заплашва да повиши цените на петрола и инфлацията?
Как да станем архитекти на своя избор в дигиталния свят
Доналд Тръмп: Убихме 48 ирански лидери с един размах
Шарън Озбърн планира биографичен филм за покойния си съпруг Ози
Джанис Дикинсън отправя остра атака срещу Тайра Банкс
Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас
Цената на тока вероятно ще се повиши заради войната в Иран
Колко ще ни струва ремонтът на банята
Само днес: Петролът поскъпна с 10 %
Абу Даби поема хотелските сметки на блокираните туристи

Казах като минавате покрай мен ще седите с наведени глави.
Аз коля и аз беся .....
Голяма веселба е всички си споделяме жените .
Така никога не се караме
Казах като минавате покрай мен ще седите с наведени глави.
Аз коля и аз беся .....
пенсията ми е 253 лв живея като цар нема корона нема вирус пия спирт и ме пази от болести здрав съм като пор
да оздравее жената да се радва на пенсията