Наградиха обичаната Тони Димитрова – най-активният доброволец на Бургас в кризата
Ангелогласната изпълнителка получи приза, след като повече от 2 месеца активно помагаше на Общинския кризисен щаб за борба с коронавирус
Най-обичаната бургаска изпълнителка Тони Димитрова бе наградена за безкористната й доброволческа помощ по време на пандемията. Това се случи току-що на тържествения коктейл на културните дейци, който се провежда в момента в Експоцентър „Флора”.
Тони Димитрова повече от 2 месеца помагаше на Общинския кризисен щаб. Тя бе част от тъй наречения „отбор на доброто”, който посещаваше възрастни бургазлии по домовете, за да им осигури всичко най-необходимо по време на пандемията. Ангелогласната изпълнителка, която е истинска емблема на Бургас, бе силно развълнувана, след като я извикаха на сцената и благодари на всички, с които е работела в последните месеци.
Вижте емоционалното й обръщение във видеото.
Икономическите загуби от природни бедствия са намалели с една трета през 2025 г.
Президентът продължава консултациите за изход от политическата криза с БСП и ИТН
Джеймс Камерън влезе в клуба на режисьорите милиардери
3 евро такса върху вноса на пратки до 150 евро
Мандариново тирамису - перфектният десерт за зимните празници
Четирима отмъкнаха над 370 хил. лева от тузарска къща в Банско
Анализ показа, че софиянци и варненци живеят най-охолно
Анджелина Джоли показа белезите от мастектомията, призова за достъпна превенция на рака за жените
НАП уличи 65 магазина в необосновано повишение на цените, глоби ги общи с 45 000 лв.
Почина Антъни Гиъри - актьорът, който промени дефинира дневните сериали
Урсула отменя забраната на бензиновите и дизеловите автомобили от 2035 г.
По сръбска телевизия: Борисов е сърбин, който не признава, че е сърбин (ВИДЕО)

Днес има 139 заразени. При 30 души на ден кметът обра пейките и прати полиция да гони и пише актове в морската градина. Днес раздава награди, и се гъчат г*з до г*з, без да спазват каквито и да е мерки за дистанция!