5 горещи правила за страхотна вечер заедно... в леглото
Ако искате по-голямо удоволствие в леглото, предлагаме ви няколко съвета, които могат да ви помогнат за това
Доказано е, че с възрастта сексът става все по-добър, защото се залага повече на качеството, отколкото на количеството.
Ако искате по-голямо удоволствие в леглото, предлагаме ви няколко съвета, които могат да ви помогнат за това, пише Една.бг.
Поискайте си това, което ви харесва
Какво е един неловък момент пред това да получите това, което искате. Не се срамувайте да споделите, какво харесвате, за да се насладите на страхотен секс.
Отдайте се на момента
Да се притеснявате дали ще получите оргазъм е най-сигурният начин да не стигнете до него. Когато си мислите, дали ще се случи и дали не правите нещо нередно, вие мислите, а не се отпускате в момента. Съсредоточете се върху прекрасните физически усещания и скоро няма да можете да мислите изобщо, в добрия смисъл.
Колкото повече секс правите, толкова повече ще искате
Много е просто: пресният спомен от хубавите преживявания ще ви накарат да искате още от тях. Но и обратното също е вярно: ако не сте правили секс отдавна, забравяте колко много всъщност ви харесва.
Разбийте рутината
Забравете за графиците – “не правя секс във вторник “, „днес е ден за секс“. Забравете за догмите – “секс довечера “ или “секс само в спалнята“. Не робувайте на навиците и предразсъдъците си и не оставяйте да ви се изплъзне мигът.
Намерете точната позиция
Всяка жена има позиция, в която извлича максимално удоволствие. Намерете вашата. Пробвайте различни варианти, докато не намерите този, който ще ви носи сигурно удоволствие всеки път.
Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър
Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате
Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него?
Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване
Мантинела отне живота на моторист
Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо
Нови цени на винетките - вижте тарифите
Фурната блести без търкане: Трик с таблетка и кухненска хартия разтваря мазнината
Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра
Пържени тиквички с чесън и копър в буркан: Любим летен вкус за студените дни
Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО........
ОСТАНАЛОТО СЕ НАРЕЖДА ОТ САМО СЕБЕ СИ......