Спипаха пияния Диян Диханов зад волана в Царево, в Несебър арестуваха Николай Ников с алкохол и кока
Двамата са поредните безотговорни шофьори, каращи колите си след употреба на алкохол
Поредните безотговорни шофьори, които пият, дрогират се и карат, бяха спипани от полицейски служители, показа проверка на Флагман.бг.
На 11 юни, около 12 часа в Царево е спрян 61-годишният Диян Диханов, качил се зад волана мъртво пиян – с 2,03 промила алкохол в кръвта. Той е задържан, предаден на прокуратурата и ще бъде съден. Грози го дори ефективна присъда.
На 12 юни в района на несебърското кръстовище „Даляна” полицейски служители са спрели Волво S40 с бургаска регистрация, шофирано от 36-годишния Николай Ников. Установено е, че той не само е неправоспособен – няма книжка, но се е качил зад волана след употребата на 1,2 промила алкохол и кокаин. Той е отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е с полицейска заповед за 24 часа.
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона

Как мъж на 61 години с кой акъл го прави това.Голям пример за младите-Браво!
Сериозно.....главния ви редактор не чете ли какви глупости публикувате бе?!?!!......а иначе. ФЛАГМАН - САМО ВАЖНОТО !!!!
Да не говорим че и дикцията ви е все едно двама алкохолици разговарят помежду си в кварталното кафене....
Понякога ме забавлявате със тъпотиите си и се смея...но се смея на вас,но понякога както в случая даже не сте и смешни със ТЪПОТИИТЕ ви....
Очевадно е че някой или някоя от вас се тряска със някой полицай или катаджия и от там ви идват и "важните новини"....
Мегазаглавия съдържащи фразите от рода на :
-първо във Флагман
-както Флагман първи каза
-от отлично сигурен източник....т.н.
........излагате се като цървули (каквито и сте)....и най "готиното" - манипулирате абсолютно безцеремонно и брутално коментарите....