Спипаха пияния Диян Диханов зад волана в Царево, в Несебър арестуваха Николай Ников с алкохол и кока
Двамата са поредните безотговорни шофьори, каращи колите си след употреба на алкохол
Поредните безотговорни шофьори, които пият, дрогират се и карат, бяха спипани от полицейски служители, показа проверка на Флагман.бг.
На 11 юни, около 12 часа в Царево е спрян 61-годишният Диян Диханов, качил се зад волана мъртво пиян – с 2,03 промила алкохол в кръвта. Той е задържан, предаден на прокуратурата и ще бъде съден. Грози го дори ефективна присъда.
На 12 юни в района на несебърското кръстовище „Даляна” полицейски служители са спрели Волво S40 с бургаска регистрация, шофирано от 36-годишния Николай Ников. Установено е, че той не само е неправоспособен – няма книжка, но се е качил зад волана след употребата на 1,2 промила алкохол и кокаин. Той е отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е с полицейска заповед за 24 часа.
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
Към Община Бургас: Възобновете тази хубава инициатива и няма да съжалявате
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

Как мъж на 61 години с кой акъл го прави това.Голям пример за младите-Браво!
Сериозно.....главния ви редактор не чете ли какви глупости публикувате бе?!?!!......а иначе. ФЛАГМАН - САМО ВАЖНОТО !!!!
Да не говорим че и дикцията ви е все едно двама алкохолици разговарят помежду си в кварталното кафене....
Понякога ме забавлявате със тъпотиите си и се смея...но се смея на вас,но понякога както в случая даже не сте и смешни със ТЪПОТИИТЕ ви....
Очевадно е че някой или някоя от вас се тряска със някой полицай или катаджия и от там ви идват и "важните новини"....
Мегазаглавия съдържащи фразите от рода на :
-първо във Флагман
-както Флагман първи каза
-от отлично сигурен източник....т.н.
........излагате се като цървули (каквито и сте)....и най "готиното" - манипулирате абсолютно безцеремонно и брутално коментарите....