Спипаха пияния Диян Диханов зад волана в Царево, в Несебър арестуваха Николай Ников с алкохол и кока
Двамата са поредните безотговорни шофьори, каращи колите си след употреба на алкохол
Поредните безотговорни шофьори, които пият, дрогират се и карат, бяха спипани от полицейски служители, показа проверка на Флагман.бг.
На 11 юни, около 12 часа в Царево е спрян 61-годишният Диян Диханов, качил се зад волана мъртво пиян – с 2,03 промила алкохол в кръвта. Той е задържан, предаден на прокуратурата и ще бъде съден. Грози го дори ефективна присъда.
На 12 юни в района на несебърското кръстовище „Даляна” полицейски служители са спрели Волво S40 с бургаска регистрация, шофирано от 36-годишния Николай Ников. Установено е, че той не само е неправоспособен – няма книжка, но се е качил зад волана след употребата на 1,2 промила алкохол и кокаин. Той е отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е с полицейска заповед за 24 часа.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Как мъж на 61 години с кой акъл го прави това.Голям пример за младите-Браво!
Сериозно.....главния ви редактор не чете ли какви глупости публикувате бе?!?!!......а иначе. ФЛАГМАН - САМО ВАЖНОТО !!!!
Да не говорим че и дикцията ви е все едно двама алкохолици разговарят помежду си в кварталното кафене....
Понякога ме забавлявате със тъпотиите си и се смея...но се смея на вас,но понякога както в случая даже не сте и смешни със ТЪПОТИИТЕ ви....
Очевадно е че някой или някоя от вас се тряска със някой полицай или катаджия и от там ви идват и "важните новини"....
Мегазаглавия съдържащи фразите от рода на :
-първо във Флагман
-както Флагман първи каза
-от отлично сигурен източник....т.н.
........излагате се като цървули (каквито и сте)....и най "готиното" - манипулирате абсолютно безцеремонно и брутално коментарите....