Приморско обновява инфраструктурата си преди сезона, изпълни проект, отлаган 60 години
Ще се освободят допълнителни места за паркиране
Приморско продължава с обновяването на туристическата си инфраструктура. Дългоочакваното свързване на ул.”Ропотамо”, ул.”Трети март” и ул.”Черно море” – в най-източната част на курорта е на финална права, съобщават от пресцентъра на местната администрация.
Реализирането на този проект, предвиден още през далечната 1960 г., стана възможно след изграждане на нови ВиК съоръжения през 2019 година.
„Подобрената инфраструктура ни дава възможност да организираме еднопосочно движение по улиците в района, като заедно с това осигурим максимално пространство за паркиране, достъп до бъдещия морски парк и крайбрежната алея”, подчерта кметът Димитър Германов.
Приморско насочи приоритетно средства в реконструкцията на туристическата си инфраструктура, опитвайки се освен да ремонтира улиците и да осигури достатъчно безплатни паркоместа. Градът ще предоставя напълно свободни паркинги на туристите това лято.

Бум на новородени в Маринка: Изграждат нова модерна детска градина
Арктически сблъсък: Дания отряза Тръмп за Гренландия, островът не е за продан
АПИ за скъпия ремонт на пътя към Слънчев бряг: Нямаме „любимци“, спазваме закона
Огнен ад край Стара Загора: Гори регионалното депо за отпадъци до село Ракитница
Фери, който спря Гришо на Уимбълдън, син на мултимилионер
Как да почистим загоряла фурна без търкане
23-годишна българка намерена мъртва в Солун
Бърза пица на тиган за 10 минути: Гениална рецепта без месене и чакане
Хичо загря в бургаска компания за ключов мач на Левски
Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи
Half-Life 3 отново разпали слуховете, но Valve още мълчи
Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай
