Похарчи ли 200-те хил.лева от "Игри на волята" Добрин от Карнобат
Паричната премия, която ми дадоха за победата в шоуто, не съм я докосвал, каза той
Добрин Николов – победителят в първия сезон на “Игри на волята”, не е работил от около година, но не е похарчил и лев от наградата, която спечели от формата. В момента той все още разчита на стари свои спестявания.
“Стоя си в Карнобат. Плащам си сметките с онова, която успях да заделя настрани, докато работех като акробат, преди да вляза в шоуто. Паричната премия, която ми дадоха за победата в шоуто, не съм я докосвал. Засега не виждам в какво бих могъл да инвестирам сумата”, сподели пред “Уикенд” Добрин.
И допълва, че вместо 200 бона е взел от предаването 180 000 лева. Парите намалели заради удържания авансово данък.
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете

Аз съм най големия.
Вие всички сте само шматки.
Като ме видите по центъра в Карнобат си помислете ......
Да не ви работя после ....
Шутка като ме видиш гледай надолу като Нидялко ...
Скоро го правих фея.
Що се отнася до процентитр данък -евала на държавата ,че не спира да краде от бедните
Що се отнася до коментарите 1. И 2.
Вие като сте големи милионери , развъртайте си далаверите и си пазете схемите
Не бъди ахмак ..толкова пари не се държат трябва да се инвестира