×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мъск мести човечеството на Луната: Автономен град до 10 години
  • Григор Димитров ще играе на двойки с друг българин в Далас
  • Психиатър: Случаят "Петрохан" е разширено меланхолно самоубийство
  • В САЩ отказали медицински грижи на бебе, задържано от имиграционните
  • Бившият медиен магнат Джими Лай е осъден на 20 години в Хонконг
  • Владимир Зографски в ски скоковете ще представя България днес на Олимпиадата
  • Продължава разследването по случая „Петрохан”
  • Минимална пенсия дават на всеки втори
  • Междинните избори не „блокират“ Тръмп
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шофьорите в Бургаско незаинтересовани от закона – сядат зад волана след тежки запои


Шофьорите в Бургаско незаинтересовани от закона – сядат зад волана след тежки запои
Водачите от Бургаско не си взимат поука от огромния брой катастрофи и инициденти заради алкохол
08 Юни 2020, Понеделник, 22:20 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимката е илюстративна

Два са регистрираните за денонощие пияни водачи в областта

Шофьорите от Бургаско не си взимат поука от огромния брой катастрофи, причинени от пияни зад волана и продължават да управляват автомобилите си под въздействието на алкохол. Това става ясно ежедневно от полицейската хроника. Само за денонощие в областта са арестувани двама водачи, които са си позволили да се качат на автомобилите си и да препускат по лиците.

Първият случай е от сунгурларското с. Камчия. В събота, около 18:40 ч. той е допуснал катастрофа на пътя между Сунгурларе и селото. Проверка с дрегер установила, че 55-годишния мъж е седнал зад волана с 1.79 промила алкохол в кръвта – количество, равняващо се на над половин литър твърдо.

Вторият случай е станал в Несебър. от несебърската ул. „Хан Крум“. В района до хотел „Феста Панорама”, служители от Райнно управление – Несебър спрели за проверка лек автомобил „Фолксваген Пасат”, със старозагорска регистрация, управляван от 41 годишен мъж от Раднево, като установили, че същият шофира след употреба на алкохол с концентрация - 1.77 промила. 

Двамата са задържани за срок до 24 часа. 
 




8
Коментара
Мария АРНАУДОВА Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор 09/02/2026, Понеделник 13:40 0
Светлозария КИДЕРОВА Гала става участник в „Като две капки вода“ Гала става участник в „Като две капки вода“ 09/02/2026, Понеделник 13:00 0
Флагман.БГ Внезапно почина известен бизнесмен Внезапно почина известен бизнесмен 09/02/2026, Понеделник 12:53 2
8
Коментара по темата
8.
абе ей
18.06.2020 19:31:43
0
0
те там се раждат с 1.2 промила в кръвта ,бе ,не ,че не могат да пият като смоци ,могат ,ама нямат толкова свободно време за пиене ,и затуй почват още като се събудят да поркат ,щото работата е много ,пък времето не стига ,няма да седнат да пият ,я
7.
7
11.06.2020 22:23:33
1
1
В Сунгурларе и селата се пие като за световно, даже са със отнети документи , но въпреки всичко си карат колите.........Докога????
6.
Ракия да има
09.06.2020 08:56:07
0
3
Сунгурларе всеки ден се пие от сутринта 874e
5.
В Бургас
09.06.2020 07:32:20
1
0
Всяко второ майко е кадри само защо не ги закачат
4.
Айнщайн
09.06.2020 05:33:21
0
8
По-скоро управлението е незаинтересовано, с тези смешни закони и глоби всеки олигофрен си позволява да кара пиян или дрогиран и да помете някое дете или майка с количка. Нека за шофиране в нетрезво състояние присъдата да е 10-15 години затвор и 50 хиляди глоба, да видим кой ще се качи да кара пиян...- никой!
Държавата обаче не иска това, а точно обратното, тя иска да има такива неадекватни шофьори за да и плащат по 500-1000 лева глобички и да не лежат в затвора, за да може да направят нарушение отново.
3.
Сигнал до МВР
09.06.2020 04:25:34
1
5
На ул. Любен Каравелов 80 Николай продава Пико и Трева на едро и дребно. Моля компетентните органи се самосезират.
2.
09.06.2020 04:02:46
1
3
Кухи флагмански лейки, от кога Раднево е в Бургаска област?
1.
Въпрос
08.06.2020 22:40:48
5
7
Ако звънна на 112 че съм пиян и немога да шофирам ще ме закарат ли до на Гошо баба му къщата да се прибера
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
3 зодии навлизат в период на хармония и вътрешен баланс 3 зодии навлизат в период на хармония и вътрешен баланс Астрологичните влияния помагат за яснота, стабилност и освобождаване от стария хаос Малкият Марти все още чака майка си Христина да се прибере, съдът решава дали ще пусне убиеца ѝ на свобода Малкият Марти все още чака майка си Христина да се прибере, съдът решава дали ще пусне убиеца ѝ на свобода Никола Бургазлиев поиска да излезе от ареста, за да учи Кемперът на Калушев минал по обходен път през село Джурево Кемперът на Калушев минал по обходен път през село Джурево Превозното средство е изключително модерно, на двете му врати има стикери с надпис „Европейска рейнджър федерация“ Над 40 000 българи вече подадоха данъчни декларации в кампанията на НАП Над 40 000 българи вече подадоха данъчни декларации в кампанията на НАП Заявяваме ползване на данъчни облекчения с подаване на годишна декларация в НАП в левове, изплащат ни ги в евро Държавата сложи ръка на входа: 80 евро, за да си имаш домоуправител Държавата сложи ръка на входа: 80 евро, за да си имаш домоуправител По закон, когато държавно ведомство въвежда заплащане на административна услуга, то няма право да си калкулира "печалба", а таксата трябва да покрива единствено разходите по извършването на услугата - иначе става квазиданък Гала става участник в „Като две капки вода“ Гала става участник в „Като две капки вода“ Водещата на „На кафе“ ще пее в 13 лайва в новия сезон на шоуто Внезапно почина известен бизнесмен Внезапно почина известен бизнесмен Новината за смъртта му предизвика истински шок сред приятели, партньори и граждани, които го познаваха като работлив и отдаден на бизнеса си човек България защити европейската титла по спортна стрелба до 16 години в Бургас България защити европейската титла по спортна стрелба до 16 години в Бургас Борис Димитров, Даниел Делчевски и Калоян Петков донесоха ново злато пред родна публика Българите започнаха да се въздържат от покупка на жилище и кола Българите започнаха да се въздържат от покупка на жилище и кола Общият показател за доверие на потребителите през първия месец на годината намалява с 0.8 пункта, показват данните на НСИ Паника на борда на Wizz Air: Изпратиха изтребители към полет до Лондон заради предполагаем тероризъм Паника на борда на Wizz Air: Изпратиха изтребители към полет до Лондон заради предполагаем тероризъм Фалшив сигнал на мобилен телефон задейства процедури за предполагаема терористична заплаха
Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Инцидентът е станал в Канале Гранде близо до моста Риалто по време на карнавала Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Делото срещу китайския критик слага край на най-голямото дело за националната сигурност в Хонконг Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Компанията му остава ангажирана и с идеята за изграждане на град на "червената планета" КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър Регулаторът установи подправени документи и нерегламентирани промени в управлението на дружества с криптоактиви Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Популярната звезда  е била спасена  за часове след полицейска акция Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Родителите ще контролират онлайн присъствието на деца под 15 години чрез дигитален портфейл В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“ VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители Те ще напуснат 10 години по-рано  Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева 
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня -Синът ми заля лаптопа с бира, има ли шанс да се оправи?
-Зависи колко си го бил.
Виц на деня Виц на деня - Пено, защо не сложиш едно плашило в двора си?
- Че защо ми е, нали съм там по цял ден.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Една жена може да я болят краката, ръцете, главата, ама устата никога!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори