×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Сутрешно слънце и следобедни дъждове днес, петък 5 юни
  • Започва описът на щетите след наводнението в котленското село Тича
  • Пороен дъжд падна във Великотърновско, наводни Прохода на Републиката
  • Зеленски предложи среща с Путин в открито писмо до него
  • Премиерът Румен Радев е на посещение в Черна гора
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлийка отнесе 1000 лв. глоба заради близо 4 гр канабис


Бургазлийка отнесе 1000 лв. глоба заради близо 4 гр канабис
При появата на ченгетата, момичето хвърлило на земята свивката, мислейки, че ще му се размине
06 Юни 2020, Събота, 21:30 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Девойката е била спипана от ченгетата при рутинна проверка

Бургазлийка отнесе административно наказание глоба от 1000 лв. заради близо 4 грама канабис, показва справка на Флагман.бг в масивите на Районния съд. Случаят е от 29 януари т.г., когато девойката е спипана с дрогата при рутинна проверка от униформен патрул. Стойността на марихуаната е около 24 лв.

В момент на паника тогава от вида на униформените, девойката изхвърлила на земята свивка със суха зелена маса, която по-късно станало ясно, че е канабис.

Тъй като момичето е с чисто съдебно минало, неосъждано, със средно образование и неработещо, съдът е бил доста милостив към него. Бургазлийката ще заплати и разходите по досъдебното производство, а пликът с канабиса ще бъде унищожен. 


В категории: Крими


21
Коментара
21
Коментара по темата
21.
420
10.06.2020 17:42:24
0
0
дайте аз да го уништожа тея 4 g-та, да напрая една капса в кенефа и да ми падне главата
20.
*********
09.06.2020 15:59:50
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
19.
*********
09.06.2020 12:59:35
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
18.
*********
09.06.2020 12:20:52
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
17.
Kiro Zmiqta
09.06.2020 00:25:23
0
0
А кво стана с марто мекицата от изгрев той върти цял бургас не го барате ей
16.
Хасан
08.06.2020 14:10:36
0
0
Малкия сандвич наркоман и дълъг продава в айтос и никои не го закача а е бивш затворник лежал 5 пъти в затвора до кога щв трови децата ни ???
15.
Tse
08.06.2020 13:47:27
0
0
Ама все пак сме в България...
14.
Tse
08.06.2020 13:45:14
1
0
За същото обвинение 4 гр притежание,чисто досие средно образование работещ съд Несебър ме осъди 6 месеца условна 3г. Изпитателен. И аз изках с глоба да си тръгна но уви
13.
до 12ч
07.06.2020 19:30:49
0
3
кой Николай, шопа ли?
12.
Потребителка
07.06.2020 12:27:46
0
5
Аз си купувам Трева и Пико от Николай който живее на ул. Любен Каравелов 80.
11.
*********
07.06.2020 09:22:04
0
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
10.
*********
07.06.2020 08:26:50
0
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
9.
Гузалия
07.06.2020 00:58:50
2
4
Авееев ще ви смачкам
8.
Гошо Петров
07.06.2020 00:09:55
6
5
До Ани
Не те него са го секстирали още в родилния дом. Не виждаш ли че няма кураж за никакво престъпление. Той ако влезе в затвор сигурно ще е принцесата на зандана.
7.
АНИ
06.06.2020 23:42:13
4
6
до възмутен теляк голям си простак така ли се говори за жена теб сигурно са те сексирали в БУРГАСКИЯ 1 ОТРЯД
6.
Бургазлия
06.06.2020 23:22:03
16
17
Браво на полицията и на съда в случая. Градът се напълни с наркомани ! Трябва по-строги присъди за всеки хванат с дрога и затвор за всеки производител, а не да ги пускат.
5.
възмутен теляк
06.06.2020 23:21:37
8
10
Направо е за еб@не при такова провинение.
4.
Трол
06.06.2020 22:50:16
1
26
Бравос, голям удар, няма що. Дилърите кога?
3.
LEGALIZE IT
06.06.2020 22:20:36
5
25
декриминализация на канабиса в българия!

глоба вместо затвор!
2.
Ме Ве Ре
06.06.2020 22:20:05
7
18
Голям удар браво !
Нашата Гордост сте
1.
X A N A X
06.06.2020 22:20:03
5
13
ми аре ве така само да се прави, legalize it!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина директорът на НОИ Бургас Енчо Жеков Почина директорът на НОИ Бургас Енчо Жеков Бургас загуби един доказан експерт, авторитет в своята сфера и изключително почтен човек, чието име беше синоним на висок професионализъм и висок морал Министърът на туризма доц. Илин Димитров дойде в Бургас, за да види, че с култура правим световен туризъм Министърът на туризма доц. Илин Димитров дойде в Бургас, за да види, че с култура правим световен туризъм Тук са 9 ректори на национални университети, които развиват филиали в Бургас Пламен Делев завлякъл десетки с над 120 хил. евро, обещавайки да им "уреди" проблемите Пламен Делев завлякъл десетки с над 120 хил. евро, обещавайки да им "уреди" проблемите На името на една от жертвите му са изтеглени  21 банкови кредита на стойност около 50 хиляди евро Голямото завръщане на футбола в Бургас: „Мачът на надеждата“ обединява България на стадион „Лазур“ Голямото завръщане на футбола в Бургас: „Мачът на надеждата“ обединява България на стадион „Лазур“ Побързайте за билети, може да свършат Арестуваха Пламен Делев заради колосални измами за стотици хиляди евро Арестуваха Пламен Делев заради колосални измами за стотици хиляди евро Той си измисли паралелна реалност от Харвард до съдийската мантия, а всъщност е вървял мащабни далавери   Скреч карти и футболни награди: efbet Пункт стартира специална кампания за Мондиал 2026 Скреч карти и футболни награди: efbet Пункт стартира специална кампания за Мондиал 2026 Кампанията „Тръпка за Световно в efbet Пункт“ стартира на 5 юни и дава шанс за спечелване на iPhone Air 17, PlayStation 5 Slim, AirPods и още десетки награди Обзор посреща над 500 участници във фолклорен фестивал Обзор посреща над 500 участници във фолклорен фестивал През годините фестивалът се утвърди като значимо културно събитие, привличащо все повече танцови състави, клубове и почитатели на народното творчество Схиархимандрит Серафим ще гостува на фестивала „Света Богородица – Достойно есть“ в Поморие Схиархимандрит Серафим ще гостува на фестивала „Света Богородица – Достойно есть“ в Поморие Концертът ще се състои на 13 юни (събота) от 20:00 часа на откритата сцена пред Народно читалище „Просвета – 1888“ в Поморие Огромна трагедия в Бургас! 17-годишно момче сложи край на живота си в ж.к. „Славейков“ Огромна трагедия в Бургас! 17-годишно момче сложи край на живота си в ж.к. „Славейков“ Тийнейджърът Ц.Л. се е самообесил в семейното жилище в „Грийн резиденс“, близките и приятелите му са в шок Стилиян Петров представи официалните екипи за "Мача на Надеждата" в Бургас Стилиян Петров представи официалните екипи за "Мача на Надеждата" в Бургас Благотворителното събитие ще се проведе на  6 юни 2026 г. на стадион "Лазур" в Бургас от 17:00 ч .
Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Процедурата за свръхдефицит на ЕК е оценка за бюджетните „гимнастики“, изсмукването на бизнеса и съмнителните поръчки, обяви министър-председателят Кога ще свърши войната в Украйна Кога ще свърши войната в Украйна Добре познатият в бившата съветска република с геополитическите си прогнози мистик прогнозира още през есента прекратяване на бойните действия Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори