×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Поради липса на негри у нас, ще има протест в защита на ромите заради убития Флойд


Поради липса на негри у нас, ще има протест в защита на ромите заради убития Флойд
Защо тези борци срещу расизма мълчат, когато терористи избиват стотици невинни бели християни?
05 Юни 2020, Петък, 18:48 ч.
Автор: Веселин Василев

Ако белите християни палеха и мародерстваха след всяко убийство на техен, светът щеше да потъне в развалини

Какво е общото между полицейското насилие в Минеаполис, довело до трагичната смърт на Джорд Флойд и българските роми? За човек с нормален разум – нищо общо не би могло да има.

Не стоят така нещата обаче в главите на група американски преподаватели. Те организират утре в София мирен протест на бул. „Витоша“ в памет на убития Джордж Флойд. Той ще е насочен срещу расизма, полицейското насилие и … погазване на правата на ромите у нас.

Убийството на Джордж Флойд e катализаторът на протести не само в САЩ, но и в много други страни по света. Хора се събраха из цяла Европа и Австралия, за да се противопоставят на расизма, разказаха в сутрешния блок на бТВ тримата американски преподаватели.

Интересно е да се питат тези хора защо не организираха протест, когато на 13 ноември 2015 година група ислямски терористи потопиха Париж в невинна кръв – 129 убити и 352 ранени? Защо нямаше протести срещу ислямския тероризъм? Щяха ли да оправдаят избухването на метежи, вандалско опожаряване на джамии, арабски магазини, дюнерджийници, наргиле-барове и т.н. Къде бяха тогава тези борци срещу расизма – на ислямистите срещу християните.

Къде бяха тези преподаватели и тяхната съвест, когато на 19 декември 2016 година ислямски терорист се вряза с камион в Коледен базар в Берлин и стъпка като кучета 12 невинни християни, а 48 бяха тежко ранени? Трябваше ли тогава берлинчани да се вдигнат и да разграбят като мародери арабските магазини?

Къде бяха тези преподаватели, когато на 14 юли 2016 година атентаторът Мохамед Булел се вряза с камион в тълпите с хора, събрали се на крайбрежната улица "Променад дез англе“ в Ница по случай националния празник на Франция, като уби 86 невинни бели християни и рани стотици. Защо тогава не излязоха на протест срещу ислямското насилие?

Ето това е подлото двуличие на либералите. Расизъм наистина има, но той е срещу белите християни, а не срещу негрите, ромите, гейовете, джендърите и всички други либерални любимци.

Смъртта на Флойд е трагедия. Но не по-голяма от тази на 71-годишния дядо Георги от с. Бутан, който бе убит с чук от цигани за 20 лева. Или на Виктория от Русе. Или на студентката Вероника, убита от циганин-рецидивист. И т.н., и т.н.

Защо тогава нямаше всенародни протести срещу циганския расизъм, защо българите не извършиха изстъпления и мародерства, каквито крайните левичари правят сега в Америка?

За мислещите хора е ясно, че либерални кръгове в САЩ и по света се опитват да употребят убийството на Флойд в своя полза.  Те пет пари не дават за неговата трагедия, искат просто да я използват. А това е грозно и цинично!

Протести наистина трябва да има – срещу дискриминацията, геноцида и унижението на белите християни! Те са най-дискриминираните и онеправданите.


В категории: Животът


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
37
Коментара
37
Коментара по темата
37.
*********
21.07.2020 10:57:10
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
36.
до 16 Язон
01.07.2020 12:35:28
1
7
А как се наричат негрите, живеещи в Африка? Афроафриканци ли? Между другото, не влагам никакъв негативен смисъл в думата "негър". Ако аз емигрирам в Щатите, евроамериканец ли ще се наричам?
35.
До автора(Веселин Василев)
13.06.2020 08:59:46
5
5
Г-н Василев! Уважавам мнението Ви, обаче Вие смесвате - религия, раса, пол, политически “мирогледи” и не на последно място ЛИЧНО МНЕНИЕ(което, Вие искате да го натрапите чрез тази медия - ФлагМан).
Аз лично живея в Англия и ако бяхте в там щяха да Ви осъдят за това, че наричате чернокожите-Негри, но за наше огромно щастие тук е България и все още няма закон, който да осъжда думата- етикета “Негър”, но както и да е.
Аз лично смятам че чернокожата раса не е достигнала крайната еволюция на човека(която е достигната от други раси и народи, в това число Азиатци, Сев и южно американци, австралийци, ново-зеландци, араби и т.н.), но това е мое мнение направено на базата на моите познанства със чернокожите. Моята оценка за тях, е че 98% от чернокожата раса са супер МЪРЗЕЛИВИ, ама страшен мързел ги гони и също така са социални паразити за социалната система на Британия! Да....Флойд е бивш рецидивист, но все пак 8мин тъпата кука “му е скачал на главата с коляно”, аз гледах видеото на обиска и наистина се вижда как дебелия полицай си отпуска туловещето с коляно поставено върху шията на чернокожия и това аз не одобрявам !!!!!! Защо ли??
Сега ще Ви разкажа една история,която се случва тук в БГ,надявам се бъде интересна за Вас(автора и читателите). Преди време хванаха един авер с една цигара-марихуана на стойност 7лв.(така пишеше в обвинителния акт), последваха обиск на адрес, претърсване, джобене, разпити, 24-часа висене в 5-то районно и т.н. И държавата го осъди по-бързата процедура(защото става въпрос за 7лв. А количеството ТХК в цигарата е било 0,005мг. Т.е. Почти е нямало трева вътре, това е оценката на теста за наркотици.
И сега..... наши дни... когато всичко това е минало. Когато някой полицай спрат за проверка моя авер го джобят от “темето на главата до петите”. И на мен ми беше крайно неприятно когато ни спряха в центъра на Бургас на случаен принцип за проверка и го съблякаха пред целият център(нарочно за да покажат интелигентните полицаи колко добре си вършат работата) а мен ме занимаваха с 100974749 тъпи въпроси! И това е всеки път, навсякъде. Спират ни КАТ и ако той е с мен в колата се почва едно “разчленяване” на колата, ръцете на тава и някой хомо полицай започва да го опипва(може би за да изпита удоволствие, аз си мисля, ме полицаите имат фетиш към пипането/тарашенето).
За 7лв и 0,005 ТХК. Съден за притежание на наркотици. Нека полицията си върши работата(където и да е по света)но да не си превишават правата и да не го приемат лично, както нашата народна полиция “ни пази”!
34.
Дис ис Америка
06.06.2020 19:32:23
1
13
Тези "протести" миришат на загниващото туловище на Джордж Сорос. Тотален гняс!
33.
Павел
06.06.2020 17:28:38
2
17
Флагман, обикновено ви критикувам, но сега искрено ви поздравявам за тази статия и позицията, която сте заели. Поздравеления!
32.
бай Тодор
06.06.2020 15:06:31
1
12
НЕГЪРИ=ЦИГЪНИ=МЪНГАЛИ
31.
Родопа ООД
06.06.2020 13:56:24
1
12
Негри и цигани хахахах.Ай да пробват циганята да са правят на протестиращи а?В Хамерика да си стачкуват ако искат и 200 години,нас това хич не ни интересува.Според мен статията е провокативно написана,за да се видят коментарите после.
30.
Гошооо, Гошо
06.06.2020 11:33:17
1
20
Добре, че си се махнал от България. Един боклук по-малко! Колкото до фактите в статията - всички са точни и това лесно може да се провери! Живей си с левичарските заблуди и не се връщай. И без теб тук имаме достатъчно дебили!
29.
Palqk
06.06.2020 07:32:20
2
7
Religiqta ne e rasa
28.
До мухльото отдолу
06.06.2020 03:54:00
7
20
Ей мърльо,
Като си мразиш родината, не си позволявай да пишеш глупости в български сайтове!
27.
Гошо
06.06.2020 01:18:10
37
26
Колко от коментиращите тук знаят как се проверява информация? Всеки от манипулативните факти от тази статия могат да се опровергаят за 5-10 минути, стига да говорите английски и да знаете къде да търсите. Ама се искат знания, умения и критично мислене, дето няма как да го наблъскат в тъпите ви глави :-) Първосигнало си вярвате на всяка простотия, която отговаря на собствените ви жалки, тесногръди разбирания и грам не се замисляте, че ви водят за носа като овце.
26.
Гошо
06.06.2020 00:20:57
48
10
Като ви чета коментарите се убеждавам колко ми е било правилно решението да се махна преди години.
90% от българите са лош матр'ял - тесногръди, прости расисти и ксенофоби. Ама от най-лошия вид - невежи и злобни.
Живял съм на много места и толкова голям процент брак в едно общество само в Африка съм виждал - в Мозамбик.
Живейте си в кочината, гордейте се с неща, за които нямате никакъв принос и мразете хора, които никога не сте виждали.
25.
Лилана и Снуп Дог
06.06.2020 00:12:33
4
12
Чорная пантера в чорна панамера
24.
...
06.06.2020 00:10:04
4
25
Браво за статията!
23.
TWICER
05.06.2020 23:08:27
3
21
Какво значи 'афроамериканец'/ може би от територия на Америка във Африканския континент/ тези понятия са доста странни/ индиянобългарин,дали тези хора се чувстват американци/българи или само парадират когато имат полза от понятието Америка/ България ,Проблема не е само национален,а многообразен и обхваща почти всяка една нация,политиците нямат интерес от решение,защото за тях проблема е ресурс при избори и като 'набухвател' пред благодетелите им
22.
TWICER
05.06.2020 22:23:01
6
26
Защо всички 'демократично настроени хора и правителства' непрекъснато инициализират негативни отзиви за Русия, за православната част от човечеството това е реалния закрилник,никъде другаде не отчитат присъствието ни/ просто бизнес,нищо лично/ писна ни някой 'да ни оправя за еди какъв си срок' и то докато българите не се почувстват чужденци в собствената си страна
21.
Да
05.06.2020 22:10:21
7
54
Негър и мангал,бой докато дишат. Това са паразити на обществото .
20.
До Гошо
05.06.2020 21:35:12
10
28
Пед@л ! Ходи да лапаш на черните!
19.
Брррт
05.06.2020 21:34:10
2
54
Чернилките са 13% от населението на САЩ а извършват 50% от убийствата там. Enough said.
18.
frdew
05.06.2020 21:29:55
4
46
Язончо, тука е България! Ние си имаме наши правила и не живеем по американските, ясно ли ти е???
17.
Хубава статия!!
05.06.2020 21:22:59
4
36
Истината.
16.
Язон
05.06.2020 21:12:49
48
11
Пише се африканци или афроамериканци. Какви са тези негри бе Флагман. Автора на статията да не живее в Алабама?
15.
Хопи
05.06.2020 20:31:31
28
11
Ако сте медия нормална а не лицемерна това няма да го споменете гъзове. .. убиват да всеки ден някой невинен има ли значение пол раса тегло мъката е еднаква а вие сте покварени залинели идиоти вампири чакаши за кръв
14.
Гошо
05.06.2020 20:22:41
61
11
Какво ѝ е обективно на статията? Пълна с лъжи и манипулации:

1. 2015-та имаше протести срещу ислямския тероризъм в Париж. Цели квартали бяха нападнати. Как така авторът не си спомня?

2. 2016-та в Берлин след коледния базар пак имаше протести и размирици. Стигна се цели квартали с имигранти да са отцепени за да се избегнат кръвопролития.

3. В Ница какво се случи пък не е истина - там щеше да стане гражданска война - армията се намеси.

Авторът или не си е направил добре справката, което е нормално - той английски не разбира и основната част от обективната информация му е недостъпна. Или пък съзнателно си пробутва лъжите за да се хареса на лумпенизираните си фенове.
13.
От село
05.06.2020 20:05:00
10
60
Обективна и на място издадена статия. Поздравявам автора.
12.
Флагман
05.06.2020 19:57:35
11
27
Голямото мълчание на Флагман.бг

Божков: "За по-малко от три години съм предал директно на министър Владислав Горанов и на министър-председателя Бойко Борисов над 60 млн. лева. по тяхно директно искане и разпореждане."
11.
Бургас
05.06.2020 19:38:21
54
11
Трябва да сте РАСИСТИ. БГ, а не флагман. бг
10.
Гошо
05.06.2020 19:19:58
59
14
Те Флагман никога не са крили, че са расисти и ксенофоби. Официално са патриотари и консерватори - неофициално - обикновени идиоти.

А са идиоти, понеже една статия не могат да напишат без един куп логически заблуди - в тази специално ги има повечето: Adhominem, Post hoc ergo propter hoc и т.н.

А че логиката не им е силната страна е видно и от това как величаят онзи клоун, който любимците им Сорос и Ротшилд сложиха начело на САЩ за да им се смее целия свят.
9.
Ф
05.06.2020 19:18:15
49
12
Глупавата Българска нетърпимост към работниците с цвят обаче търпимост към комунистически бели дядки и баби или тъпи деспоти като Сталин и Живков.
8.
К
05.06.2020 19:16:38
53
8
Големи герои сте Флагман глупави расисти и я прочетете Библията малко да си спомните за любовта към съседите.
7.
демократ
05.06.2020 19:08:20
2
72
Представете си преподавателите по руски език ако правеха шествие по какъвто и да е повод .... Представете си руското посолство у нас да пръска по 12 млн. $ за кампания "ДАНО" по тв и билбордове ! А сега честно си отговорете КАКВО ЩЕШЕ ДА НИ ЧУЕ ГЛАВАТА ОТ ВЪЗМУТЕНИ ЕВРО-АТЛАНТИЦИ. Как сутрешните тв блокове щяха да започват с Пасито и да завършват с Плевнелиев. А сега ЧУЙТЕ реалността ни и МЪЛЧАНИЕТО НА ДЕЛНИКА НИ. Оглушително, безропотно МЪЛЧАНИЕ, докато биваме обиждани в собствената си държава ! НЕ БЪЛГАРИТЕ УБИВАТ ЦИГАНИ У НАС ! ОБРАТНОТО Е !
6.
why?
05.06.2020 19:05:20
0
97
Затова че изнасилват, обират и убиват бабите и дядовците ни ли ?
5.
Чичо Адолф
05.06.2020 19:03:11
3
60
Преобръщам се в гроба.
4.
Георги
05.06.2020 19:00:46
3
92
Защита на циганите от какво? Кой им прави нещо? Напротив, обгрижват ги много внимателно.
3.
Не
05.06.2020 18:59:45
4
56
Аман от тея либерали.
2.
baihui do#1
05.06.2020 18:59:35
5
36
Pedal!
1.
Marinero
05.06.2020 18:56:04
78
21
Пускам ви в прокуратурата за разпространение на расизъм и език на омразата.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа В предвидима лабораторна среда машините се справят в 90% от случаите, но в реалния дом търпят крах Извънредно! Арестуваха бизнесмена Венелин Ташев в собствения му хотел „Парадайс Бийч” (ВИДЕО) Извънредно! Арестуваха бизнесмена Венелин Ташев в собствения му хотел „Парадайс Бийч” (ВИДЕО) През целия ден днес няколко институции опитаха да го убедят, че трябва да влязат и да съборят незаконна постройка на негова частна територия Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Водачът отнел предимството на обществения транспорт, след което набил рязко спирачки Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Сред тях са били и двама непълнолетни, както и едно малолетно дете Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза В програмата на „Прогресивна България“ той вижда естествено продължение на своите усилия за държава, която се обръща с лице към човека и неговите нужди На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч По трасето са монтирани пътни знаци и табели, сигнализиращи шофьорите за неравностите и необходимостта да ограничат скоростта Милева Владкова: Държавата трябва да спре да говори из регионите и да започне да говори с хората в тях Милева Владкова: Държавата трябва да спре да говори из регионите и да започне да говори с хората в тях Румен Радев е личност, която в годините се превърна в символ на държавността, на принципността и на морала, каза втората в листата на "Прогресивна България" АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС Увереност за добрите резултати ми дава екипът от кандидати за народни представители от листата на АПС за Бургаска област. Това са честни, достойни, опитни и силно мотивирани представители на общността Хранителни комбинации, които пречат на усвояването на витамини Хранителни комбинации, които пречат на усвояването на витамини Експерти обясняват как съчетаването на определени продукти може да намали ползите от здравословното хранене Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Той не води кабинетна или онлайн кампания, а теренна офанзива из целия регион, заради това в неделя вечерта следете преференциите за №108 в листа 15
Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Пострадалата все още е с опасност за живота Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Ментор на участниците бе съдия Станимира Иванова  от Окръжен съд - Бургас Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Дългогодишната ѝ работа в държавната администрация в сектор „Земеделие“ не е само ред в биография, а натрупан практически опит в една от най-трудните сфери на страната Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Събитието показа силата на съпричастността и единството Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Експозицията се реализира с подкрепата на Община Бургас Ултамаратонец почина при опит за рекорд Ултамаратонец почина при опит за рекорд Бившият кралски морски пехотинец е бил открит в отдалечения планински район Кинтейл в северозападната част на шотландските планини в събота Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място По първоначални данни товарен автомобил МАН с прикачено ремарке е загубил управление, напуснал е пътното платно и се е ударил в сграда Почина Олга Петрова Почина Олга Петрова Нейната светлина ще продължи да живее във всяка изложба, във всяка картина и във всеки спомен. Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Катастрофата е станала на 12 април 2026 г. в ранния следобед на разклона за берковското село Мездрея 3-г. дете стана свидетел на убийство след нападение на питбул 3-г. дете стана свидетел на убийство след нападение на питбул Семейната почивка се превръща в ужасяващ момент, който оставя тежка следа у всички присъстващи
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Скъпи, направих палачинки като извинение, че блъснах колата.
- Какво си направилааа?!
- Палачинки.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си лафят.
Едната пита:
- И защо не си отворила на новото си гадже, когато е позвънял на вратата ти?
Другата:
- Щото баба ми казваше, че мъж който звъни на вратата - не чука!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бог е създал половите органи, за да може българинът да изказва кратко и точно мислите си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори