×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Хванаха меденруднишки дилър с 30 грама канабис


Хванаха меденруднишки дилър с 30 грама канабис
32-годишният криминално проявен бургазлия е задържан за срок до 24 часа
05 Юни 2020, Петък, 21:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимката е илюстративна

В дома му в блок 115 в жк. "Меден рудник" е намерена найлонова торбичка с трева

32-годишен меденруднишки дилър ще прекара нощта в ареста, след като бе закопчан с канабис, съобщават от пресцентъра на полицията. Бургазлията е хванат в района на 115 блок в жк. "Меден рудник".

Униформените от Четвърто районно управление действали по сигнал и коло 15:30 часа спрели криминално проявения мъж за проверка. Оказало се, че дилърът тъкмо заредил от стоката - в него е намерена торбичка със суха зелена тревна маса - канабис. Последвало претърсване на жилищите му, в същия блок. Ченгетата там се натъкнали на още материал - в найлонова торба открили още от същата марихуана. 

 Общото тегло на намереното наркотично вещество е около 30 грама. Бургазлията е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.

През последните дни служителите на ОД на МВР буквално препълниха ареста в Бургас с крими герои, занимаващи се с разпространение и производство на наркотици. Както Флагман.бг писа по-рано днес, двама от тях Михаил Пехливанов и Панайот Пенчев вече отнесоха доста солени наказания и ще лежат дълго зад решетките (ВИЖТЕ ТУК).


В категории: Меден Рудник


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
*********
07.06.2020 21:17:08
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
14.
??????????....
07.06.2020 12:37:50
0
2
А Николай от ул. Любен Каравелов 80 който продава Пико и Трева кога ще го хванете?
13.
*********
07.06.2020 09:10:03
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
@#@#@#@
06.06.2020 22:07:59
6
3
Знаем те кой си, вече се спри с обвиненията и клеветите,за 250лв хакерите всичко разбиват вече. Не ме карай да те осъдя смешен си вече.
11.
RE-1
06.06.2020 13:24:38
0
0
Има провесено чифт обувки по кабелите пред блок 48.
10.
*********
06.06.2020 07:47:04
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
До 1
06.06.2020 00:28:32
8
1
За Спойлера и жена му ли става дума една грозна с папчиво лице на дупки.
8.
Духчо
05.06.2020 22:54:46
1
10
Абе как така получават сигнали куките винаги ми е било интересно. Явно си имат доносчета и те им звънаят ли,много странна работа или те са основните доставчици и само симулират работа
7.
Ха
05.06.2020 22:45:06
2
2
Пишете автора на статията кой е
6.
хаха ФЛАГМАН
05.06.2020 21:53:06
2
5
ГОЛЯМА НОВИНА ТРЕСЕ БЪЛГАРИЯ ВИЕ НИ ЗАНИМАВАТЕ С ТРЕТОРАЗРЯДНИ ДИЛЪРИ ДЕТО СА НА ВСЯКО КЬОШЕ !!!!!
5.
Ha-ha
05.06.2020 21:48:16
0
2
Абе, вие журалята страх ли ви е, че не споменавате имена??? Няма страшно,каквото и да стане имате си кой да ва защити, все пак сме уж демократична държава, не мисля че трябва да се крие от обществото, нека се знаят утайките
4.
Леля Жечка
05.06.2020 21:39:51
3
20
Тва е мега новина бе хора! Не употребявам никакви наркотици против съм, но легализирайте тази фашкия тревата да умрът от глад диларите. Но как да го направите като нагоре по веригата се отчитат хората и по държавните институции!
3.
меденруднишки
05.06.2020 21:32:00
1
4
А един Мормот завива пръднята в шоколад....
2.
ОПГ Сладкопойна чочулига Б-с
05.06.2020 21:29:07
0
8
Взимаме пример от големите престъпни авторитети в Бс. Вътре чуроликаме вънка мутреем.
1.
ALT
05.06.2020 21:16:22
0
16
Влюбената двойка пласьори живеят наблизо.
Дрогерията работи само нощна смяна.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Разликите в цените между съседните държави променят потребителските навици и засилват трансграничната търговия   Скална маса е паднала Кресненското дефиле и ограничава движението Скална маса е паднала Кресненското дефиле и ограничава движението Движението в участъка при „Малкия тунел“ по път I-1 Симитли - Кресна се извършва двупосочно в една лента под контрола на пътна полиция България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим На 1 февруари страната ни се прекланя пред паметта на хилядите, загинали по време на тоталитарната диктатура след 9 септември 1944 година Сбогуваме се с лева Сбогуваме се с лева Еврото вече е единствената официална валута в България   Как куфарите с пари станаха апартаменти Как куфарите с пари станаха апартаменти Еврото направи едно нещо и то вдигна цените до небето За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя Коментар за безнаказаността, институционалния отказ от справедливост и цената, която плащат жертвите Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов От 616 представени декларации за присъединяване към партията нито една не съдържа дата на подписване Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Изрезка от вестник от далечната 1924 година провокира въпроса: Кой пречи на Бургас? Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Кадрите от баровската „Маями“ бяха качени на фен страницата на несъществуващата днес мутренска групировка във Facebook На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите Светецът, загинал мъченически за християнската вяра, се почита не само заради чудесата си, но и като покровител на плодородието 
Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Разликите в цените между съседните държави променят потребителските навици и засилват трансграничната търговия   51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса 51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса Техническа повреда остави туристи във въздуха в района на Улудаг – всички са евакуирани успешно Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Заради "изфабрикувани обвинения" в сътрудничество с Русия за спечелване на президентските избори през 2016 г Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Планираната промяна в националното външно оценяване и балансът в подготовката на учениците излязоха на преден план на среща на СРСНПБ Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж ФК Кьолн ги поздрави  Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Cпopeд индийcĸи мeдии ĸъм ĸpaя нa янyapи oĸoлo cтo дyши ca били пocтaвeни пoд ĸapaнтинa ĸaтo ĸoнтaĸтни лицa Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Поради аварията десетки хора останаха да висят във въздуха, на метри от земята Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори