Розали на Кобрата спяла с 60-годишен
Любовницата на Кубрат Пулев - Розали Петрова си пада по по-зрели мъже, като преди Кобрата е любела 60-годишен мъж. Брюнетката е успяла да разведе бившия си приятел Ненчо Драгиев, който е бил щастливо женен преди да срещне фаталната красавица. Драгиев е загинал в катастрофа с мотор преди 4 години. Възрастовата разлика между Розали и вече покойния мъж е била цели 35 години, твърди Lupa.bg.
Ненчо е бил роден през 1955 година, а новата любима на Кобрата е набор 90. Връзката им, която е била известна на целия приятелски и бизнес кръг на бизнесмена, е продължила седем-осем години.
"Тя можеше да му е дъщеря, но това не я спря да го свали и да го разведе. Благодарение на него направи фирма и започна бизнес. Розали го убеди да направят обща фирма, а след като той загина, бизнесът остана за нея", коментират запознати.
Както стана ясно, Кобрата и Розали са закупили имот на името на двамата преди време. Въпреки че етажът от къща е на името и на двамата, се предполага, че боксьорът сам е заплатил цялата сума.
Интересното е, че само два месеца по-късно Петрова е започнала да търси нов купувач за имота чрез фирмата си "Родекс Естейт“. Розали искала да направи бартер без знанието на Кобрата, което силно притесни близките му. Те смятат, че любовницата му го е оплела в жестоки схеми с цел имотна измама и се опасяват, че 30-годишната Розали ще се окаже опасна златотърсачка.
Манчестър Сити има нов мениджър
Рут Колева със силен коментар за Дара
Как танцува всяка зодия на парти
19/05/2026, Вторник 21:00
0
Бленджини разполага с лукс, какъвто няма никой в България
Съкрушителен удар в Джирото
Крисия с коментар след триумфа на Дара на "Евровизия"
Домашна пица за начинаещи - лесна стъпка по стъпка рецепта
Зловеща находка на брега на Струма - изплува женски труп
Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос"
Дара с изненадващ ход след "Евровизия"
Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия
Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога

ВеРНО ЖИВОТА ЗАПОЧВА СЛЕД 50-те........