Йоана Буковска продава бащината си къща, за да оцелее
Пандемията с коронавируса напълно обърка плановете на Буковска, която трябвало да тръгне на турне с моноспектакъла си “Променяне”, който е по книгата на Лив Улман
Йоана Буковска бе сериозно ударена от епидемичната криза, в която потънаха всички артисти през последните месеци, когато останаха без ангажименти, заплати и хонорари. Звездата от “Дунав мост” се оплака още в началото на извънредното положение, че е останала без работа, защото не се води на щат никъде. Тогава запознати даже й предлагат да стане продавачка в някой магазин или търговски център.
Пандемията с коронавируса напълно обърка плановете на Буковска, която трябвало да тръгне на турне с моноспектакъла си “Променяне”, който е по книгата на Лив Улман.
“Минах през много периоди за това време – от пълна депресия до гняв, защото опропастиха 5-месечния ми труд да подготвя моя моноспектакъл. Имах договорени над 15 представления”, изля болката си пред Цитиридис актрисата преди дни.
Заради липсата на пари актрисата наскоро взела и едно от най-трудните решения в живота си – да се раздели с бащиния си дом в Габрово, където е прекарала първите си години. Последните няколко месеца Йоана използвала, за да изкара от къщата абсолютно всичките си вещи и да я освободи за новите собственици.
Въпросният имот е построен през 30-те години на миналия век и е обзаведен в старинен стил. От дълго време обаче ремонт там не е правен и къщата има нужда от сериозни инвестиции, за да бъде стегната и пригодена за обитаване, пише Галерия.
“От малка си мечтаех, че ще стана много добра в професията, ще бъда известна и ще изкарвам достатъчно пари, за да реставрирам къщата. Станах популярна, но не спечелих достатъчно пари”, оплака се Буковска.
След дълги размишления актрисата най-сетне се решила да намери купувач с финансови възможности, които ще реставрира постройката и ще се грижи за нея така, както Йоана си мечтае.
„Сънувам морето“ открива културната 2026 година в БХГ „Петко Задгорски“
Френският парламент премахва секса като "брачно задължение"
България приема Белгия за Купа Дейвис на първия вътрешен клей корт у нас
Консултациите при президента навлизат в решаваща фаза
Илияна Йотова: Над век и половина българските читалища пазят паметта за миналото и отварят хоризонти за бъдещето
Русия преминава към нов модел на висше образование
Везенков наказа бившия си отбор
Църквата отбелязва много важен празник
Лудогорец продължава в Европа през пролетта, "орлите" победиха французи в ключов мач
Значителни валежи по Черноморието и ниски температури в цяла България
Обилни дъждове блокираха два пътни участъка

Мъжът и уж бизнесмен,а Йоанчето реве за пари.Гледам я здрава кобила да чисти някъде.Срамна работа няма.