Убиецът на Милен Цветков тормозел съседите си с... кокошки!
В луксозната му къща има цял курник
В двора на луксозната къща, в която живее убиецът на Милен Цветков Кристиан Николов, се отглеждат кокошки и петли. Скандалната новина съобщиха пред Галерия потресени съседи от улица “Любен Каравелов”.
“Кокошарникът е в двора, точно до оградата на имота, на сантиметри от тротоара. Не може да се спи – в ранни зори петелът започва да кукурига, а през деня кокошките кудкудякат, докато снасят яйца”, разказа жител на съседната кооперация, който не може да повярва на това, което се случва в центъра на София.
В лъскавия имот последното, което се очаква е кокошарник. Той изобщо не хармонира с аристократичния дух на старата градска част наоколо. Тузарската къща е купена от майката на Кристиан Николов Десислава Пешева от 2,1 млн. лева.
Съседите нямали представа кои са обитателите на луксозната къща, докато не разбрали от новините, че полицията е претърсвала имота след инцидента на 19 април, когато Кристиан се заби с джипа си в колата на журналиста Милен Цветков и го уби на място.
Обитателите на съседните кооперации твърдят, че в къщата често се вдигали шумни купони, но никой не си представял, че когато музиката секне, тормозът ще продължи с кудкудякането на кокошки.
“То и преди беше ад, но това сега е повече от недопустимо – оплаква се съседка – Все едно имам курник в хола.” След оплаквания и на други съседи и след трагедията с Милен Цветков курникът е разрушен и кварталът се събужда в тишина.
Ето кои имена празнуват днес
Тръмп вдига на непознати номера, лесно е да се получи личния му номер
Социолог: Вкарването на спортисти в листите е експлоатация на имената им
Гърците на масов петролен туризъм в България
Израел удари високопоставени ирански военни лидери
В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво
Тир разсипа товара си и блокира Прохода на Републиката
Димитър Николов: "Скъпи социални работници, бъдете опора и светлина за нуждаещите се в трудни моменти!"
Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита?
Ремонт ще затрудни движението в жк „Възраждане“
Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа
