Димитър Германов: Нека сведем глави пред безсмъртното дело на Ботев
Днешният ден не е време за патос, той е повод за смирение и за размисъл, написа кметът на Приморско
Кметът на Приморско Димитър Германов почете Деня на Ботев. Ето какво написа той:
Днес е 2 юни - Денят на Ботев и загиналите за свободата на България!
Нека сведем глави пред безсмъртното дело на революционера и гениален поет Христо Ботев и саможертвата на героите, паднали за българската свобода.
Днешният ден не е време за патос. Той е повод за смирение и за размисъл.
Вечна слава на героите, дали живота си за свободата на България!
Имената им са част от вечността и те са истинските ни учители по родолюбие!
Поклон!
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора

Дано всички селяндури от бившето село Кюприя,с които вече втори мандат"водите война" с цел култивирането и облагородяването им дано малко се вслушат в думите на ТОЗИ ВЕЛИК БОТЕВ!!!
Да не бъдат алчни и зли,като турски заптии!
Да не бъдат подли като предателите на Левски.
Да не дерат бедният български турист в ХОТЕЛИТЕ СИ ОТ СОЦА С ПРИСТРОЕНИ НУЖНИЦИ!
Зимъска да не одумват съселяните си от терасите и да се показват по-често навън...нищо страшно нема!
Да не влагат всичкото спастрено лятоска в жалките си коптори...ами да мислят за нуждаещите се хора!