Димитър Германов: Нека сведем глави пред безсмъртното дело на Ботев
Днешният ден не е време за патос, той е повод за смирение и за размисъл, написа кметът на Приморско
Кметът на Приморско Димитър Германов почете Деня на Ботев. Ето какво написа той:
Днес е 2 юни - Денят на Ботев и загиналите за свободата на България!
Нека сведем глави пред безсмъртното дело на революционера и гениален поет Христо Ботев и саможертвата на героите, паднали за българската свобода.
Днешният ден не е време за патос. Той е повод за смирение и за размисъл.
Вечна слава на героите, дали живота си за свободата на България!
Имената им са част от вечността и те са истинските ни учители по родолюбие!
Поклон!
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Дано всички селяндури от бившето село Кюприя,с които вече втори мандат"водите война" с цел култивирането и облагородяването им дано малко се вслушат в думите на ТОЗИ ВЕЛИК БОТЕВ!!!
Да не бъдат алчни и зли,като турски заптии!
Да не бъдат подли като предателите на Левски.
Да не дерат бедният български турист в ХОТЕЛИТЕ СИ ОТ СОЦА С ПРИСТРОЕНИ НУЖНИЦИ!
Зимъска да не одумват съселяните си от терасите и да се показват по-често навън...нищо страшно нема!
Да не влагат всичкото спастрено лятоска в жалките си коптори...ами да мислят за нуждаещите се хора!