Димитър Германов: Нека сведем глави пред безсмъртното дело на Ботев
Днешният ден не е време за патос, той е повод за смирение и за размисъл, написа кметът на Приморско
Кметът на Приморско Димитър Германов почете Деня на Ботев. Ето какво написа той:
Днес е 2 юни - Денят на Ботев и загиналите за свободата на България!
Нека сведем глави пред безсмъртното дело на революционера и гениален поет Христо Ботев и саможертвата на героите, паднали за българската свобода.
Днешният ден не е време за патос. Той е повод за смирение и за размисъл.
Вечна слава на героите, дали живота си за свободата на България!
Имената им са част от вечността и те са истинските ни учители по родолюбие!
Поклон!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Дано всички селяндури от бившето село Кюприя,с които вече втори мандат"водите война" с цел култивирането и облагородяването им дано малко се вслушат в думите на ТОЗИ ВЕЛИК БОТЕВ!!!
Да не бъдат алчни и зли,като турски заптии!
Да не бъдат подли като предателите на Левски.
Да не дерат бедният български турист в ХОТЕЛИТЕ СИ ОТ СОЦА С ПРИСТРОЕНИ НУЖНИЦИ!
Зимъска да не одумват съселяните си от терасите и да се показват по-често навън...нищо страшно нема!
Да не влагат всичкото спастрено лятоска в жалките си коптори...ами да мислят за нуждаещите се хора!