Димитър Германов: Нека сведем глави пред безсмъртното дело на Ботев
Днешният ден не е време за патос, той е повод за смирение и за размисъл, написа кметът на Приморско
Кметът на Приморско Димитър Германов почете Деня на Ботев. Ето какво написа той:
Днес е 2 юни - Денят на Ботев и загиналите за свободата на България!
Нека сведем глави пред безсмъртното дело на революционера и гениален поет Христо Ботев и саможертвата на героите, паднали за българската свобода.
Днешният ден не е време за патос. Той е повод за смирение и за размисъл.
Вечна слава на героите, дали живота си за свободата на България!
Имената им са част от вечността и те са истинските ни учители по родолюбие!
Поклон!
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Дано всички селяндури от бившето село Кюприя,с които вече втори мандат"водите война" с цел култивирането и облагородяването им дано малко се вслушат в думите на ТОЗИ ВЕЛИК БОТЕВ!!!
Да не бъдат алчни и зли,като турски заптии!
Да не бъдат подли като предателите на Левски.
Да не дерат бедният български турист в ХОТЕЛИТЕ СИ ОТ СОЦА С ПРИСТРОЕНИ НУЖНИЦИ!
Зимъска да не одумват съселяните си от терасите и да се показват по-често навън...нищо страшно нема!
Да не влагат всичкото спастрено лятоска в жалките си коптори...ами да мислят за нуждаещите се хора!