Вражда! Пребитата ученичка постъпвала три пъти в болница през последните месеци
Боят бил уреден в чат в социалните мрежи
13-годишното момиче, пребито от 10 свои съученички в Южния парк в София, е системно малтретирано, стана ясно от коментар на директора на „Пирогов” проф. Асен Балтов пред Нова телевизия.
„Това момиче постъпва при нас за трети път в рамките на три месеца. Винаги е ставало дума за такива битки. Не мога да обясня какъв е казусът в момента. Имала е рана в областта на устните. Обработена е и е освободена”, допълва той.
Боят бил уреден в чат в социалните мрежи. Момичето е ритано в устата, а побоят е заснет от момче с мобилен телефон. Полицията търси нападателите.
Софийска районна прокуратура образува досъдебно производство за причиняване на лека телесна повреда по хулигански подбуди.
От събраните материали става ясно, че около 18.00 часа на 31 май е възникнал скандал между голяма група момичета на възраст между 12 и 16 години, които се събрали в Южния парк в София. Започнали да си разменят обиди, конфликтът ескалирал и две от тях са били нападнати и бити. По-късно едното потърсило медицинска помощ в „Пирогов”. При прегледа са установени повърхностни рани в областта на устата.
Повишаването на цените при основните храни влияе на семейния бюджет и все повече хора свиват покупките
Тутманик, който се къса на конци - рецепта стъпка по стъпка
Лора Христова се завръща в България след историческия бронз в Милано-Кортина
24 часа остават до изтичането на срока на Тръмп към Иран за Ормузкия пролив
Самолет се удари в пожарен автомобил на летище Ла Гуардия в Ню Йорк
Washington Post: Унгария е предавала чувствителна информация на Русия от срещи на Съвета на ЕС
Какво е състоянието на майката и бебето след ужаса край Момин сбор, колега на загиналия шофьор бие аларма
Георги Клисурски предлага компенсация за тока на бизнеса и запазване на тол таксите без ръст от 1 април
Проливни дъждове взеха най-малко 81 жертви, язовирни диги на косъм от скъсване
Божидар Саръбоюков направи нещо, което никой български мъж не бе постигал от 1991 година, но остана разочарован
Църквата почита двама мъже с тежки съдби, имен ден празнува нежно женско име
В България зъзнем, съседите не: Дъжд и сняг в страната

Shte janem tova koeto sme posyali!