Млад мъж падна от скалите на нос Калиакра
Настанен е в болница с опасност за живота
25-годишен мъж падна от височина 28 метра от скали край нос Калиакра, съобщават от Областната дирекция на МВР в Добрич. На 29 май, около 15:40 часа, е получено съобщение за възникнал инцидент на нос Калиакра.
Установено е, че 25-годишен мъж от Русе пада от височина 28 метра на скалите на морския бряг. Вследствие на инцидента, пострадалият е настанен в МБАЛ "Св. Анна" с опасност за живота. Образувано е досъдебно производство.
Това е втори подобен инцидент в района, след като в началото на май 24-годишен мъж от Горна Оряховица загина на нос Калиакра (ВИЖТЕ ТУК). По данни на полицията, той е слизал по пътека в района на параклиса на нос Калиакра и е паднал от 45 метра височина.
Бургас приветства премиерата на филма "Нас, които ни няма"
Гала се поболя заради рака на дъщеря си
Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане
Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България
Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите
Пазете се от това изчадие
АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода
Джип се вряза в заведение, по чудо няма тежко пострадали
Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление
Какво се случи с руските моряци, задържани от военни на САЩ
Опасно време по Черноморието: Очакват се вълни до 4 метра
Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик
