Мъж преби ирландец в Горна Оряховица
Потърпевшият е откаран за преглед в болнично заведение, където е установена фрактура в областта на лицето
Мъж преби ирландец в Горна Оряховица, съобщиха от полицията.
На 31 май в 22:47 часа в полицейското управление е получен сигнал за група мъже и жени които нанасят побой на 42-годишен ирландски гражданин. Деянието е извършено в Горна Оряховица.
Към мястото са насочени екипи на полицията и Спешна помощ. Потърпевшият е откаран за преглед в болнично заведение, където е установена фрактура в областта на лицето.
След прегледа чужденецът самоволно е напуснал отделението. В хода на извършената проверка е установено, че побоят е нанесен от 44-годишен жител на железничарския град, известен на полицията и осъждан. Той е задържан с полицейска мярка до 24 часа, предаде Дарик.
Реал Мадрид се извини за огромен гаф
Почина член на легендарната група АББА
Млади лекари отново на протест
Преизбраха Петър Кънев за вицепрезидент на Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество
Граждански арест в голям роден град
Китай с позиция относно войната, Си говори с Тръмп
42-годишен удари полицаи
19-годишна българка опита да се самоубие
Бербатов предизвиква възхищение в Леверкузен
Локо със специален поздрав към Мони Николов
До 5 бона такса GSM в затвора
БДУ с амбиции за летен кампус и нови бизнес партньорства

после се сърдим,че чужденците не ни харесват ......ми е затова......
и после ревем когато някой българин яде шутовете в Ирландия.....