×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пет жертви на пътя за последните 24 часа, 33 души са пострадали
  • Доналд Тръмп: Не се уплаших при стрелбата, живеем в луд свят
  • 840 000 умират годишно заради стрес в работата
  • Северна Корея отново затвърди съюза с Русия: Ким Чен-ун обеща "безусловна" подкрепа за Путин
  • По-скъп курорт до 30 на сто
  • Честваме паметта на свещеномъченик Симеон, сродник на Иисус Христос
  • Блокираните преговори между САЩ и Иран са причината за поскъпване на петрола
  • САЩ поразиха плавателен съд, превозвал наркотици, трима загинаха (ВИДЕО)
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Слави закъса за пари, сваля предавания


Слави закъса за пари, сваля предавания
Ключови думи: слави, 7/8, закъса за пари
31 Май 2020, Неделя, 14:00 ч.

Междувременно хората, които работят при Слави, започват да намаляват

Слави Трифонов е започнал да пести от предавания в 7/8 ТВ. Първото шоу, което пада под ножа, е „Вечерта на актьорите”. То бе и първото, по което екипът спря да работи след обявяването на извънредно положение в страната ни през март. Паузата уж трябваше да е временна, но се оказа за постоянно, видя HotArena.

Самият Слави преди няколко дни обяви в ефира на създадената от него 7/8 ТВ, че „Вечерта на актьорите” е свалена от програмата. Вместо нея той ще включи във „Вечерното шоуто на Слави Трифонов” рубрика със скечове на своите актьори – еквивален на Актьорската вечер от предаването, което правеше в Би Ти Ви. Ще се излъчва всеки понеделник и ще бъде с продължителност около половин час. Дългия не е давал подробни обяснения за причините за тази реформа. Смята се обаче, че те са основно икономически.

„Вечерта на актьорите” му излизала прекалено скъпо, тъй като освен Краси Радков, Иво Сиромахов и Мариан Бачев в нея участие имаха и поддържащи, по-слабо известни актьори, които също взимаха хонорари, макар че почти с нищо не допринасяха за рейтинга на предаването. Освен това във всяко издание участваха гост звезди от ранга на Криско, Фики и Тони Стораро, Жана Бергендорф и др., което също изисква допълнително заплащане. Не на последно място да измисля скечове за цяло предаване се оказало твърде трудна задача за сценаристите на Слави. Често те не успяваха да се правят достатъчно добре с това задължение, в резултат на което предаването се получаваше по-скоро тъповато и отегчително, а шегите в него – плоски, вместо да са смешни.

Вместо да продължава с тази мъка, Слави взел мъдрото решение да се раздели с шоуто. Последното предаване бе излъчено на 16 март. След това на мястото му в понеделник вечер започнаха да текат повторения, а вече и те отпадат от програмата. На мястото на „Вечерта на актьорите” излиза публицистичното предаване „Студио Хъ”. Хуморът остава за след това – от 9 часа вечерта в понеделник. Той вече е в ръцете на Димитър Туджаров-Шкумбата. Възрастният комик е сключил договор с телевизията на Дългия, в която ще прави собствено предаване. Очаква се той да бъде не само основен изпълнител в него, но и основен автор на скечовете и вицовете – нещо, с което цял живот си вади хляба. Това от една страна ще внесе различен акцент в стила на телевизията, познат до болка още от времето на Слави в Би Ти Ви. От друга страна ще разтовари поне отчасти сценарния екип на Дългия, натоварен да прави цялата му програма пет дни седмично. Шкумбата е гостувал няколко пъти в „Шоуто на Слави” в Би Ти Ви. При едно от тези гостувания Дългия споделя, че често е чувал за себе си определението „шоумен”. Той не знаел дали действително може да бъде наречен по този начин, но познавал един истински шоумен и това бил Шкумбата. Доказателство, че действително вярва в качествата на Туджаров, е поканата да се изявява в 7/8 ТВ.

Междувременно хората, които работят при Слави, започват да намаляват. От екипа, който се грижи за гостите в предаванията му, например са останали само трима души. По времето на „Шоуто на Слави” бяха петима. Не е ясно дали двамата, които вече не работят в 7/8 ТВ са били съкратени, или са напуснали по собствено желание. Но я ясно, че Трифонов поне засега не смята да се отказва от медийния си проект, а продължава да го развива напук на трудностите. Той вече възстанови едно от спрените по време на корона-кризата предавания – „Вечерта на „Ку-ку Бенд” с водещ Камен Воденичаров. Направи и кулинарно предаване. Засега обаче не прави планове за новинарски емисии, защото излизат прекалено скъпо, пише "Уикенд". 


В категории: Лайфстайл


5
Коментара
Флагман.БГ Несебърски лекоатлети отново са с медали Несебърски лекоатлети отново са с медали 27/04/2026, Понеделник 14:28 0
Светлозария КИДЕРОВА От днес започна издаването на ново поколение лични документи От днес започна издаването на ново поколение лични документи 27/04/2026, Понеделник 13:40 0
5
Коментара по темата
5.
Някой който знае
04.06.2020 11:33:42
0
0
Флагман няма друга работа освен да публикува тъпи статии половината от които са неверни ,плюят на хора които не харесват .Не става въпрос за Слави или който и да е било,но нали трябва да се правят пари с новини които провокират хората .и после Веселин от Флагман се бие в гърдите флагман това флагман онова .Пълна боза
4.
Това го разбрахме,
31.05.2020 20:07:26
12
8
затова иска да влезе в политиката, да КРАДЕ на воля, без да влиза в затвора.
3.
възмутен теляк
31.05.2020 20:05:00
4
1
Yes!
2.
Спите ли?
31.05.2020 18:20:18
10
23
Слави е вече трета партия според последни проучвания. Бизнес Патриотите са вече в трета глуха и Парламент няма да помиришат повече
1.
Бунтата
31.05.2020 17:05:25
13
34
Абе модератори,кой брои парите на Слави,че решихте ,че е закъсал!!!
Смешници,оставете човека на мира а вижте Тея дето ви плащат да говорите против Слави
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив Конфликтът доведе до покачване на цената на петрола, което директно повлиява цените на пластмасата Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене Второкласниците ОУ „Георги Стойков Раковски“ се включиха в щафетни игри и кулинарни предизвикателства, подкрепени от екип на ПГТ „Иван Вазов“, Слънчев бряг Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“  Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“  Официалното откриване ще е от 16:00 часа на 6 май празника на Камено и село Русокастро  Сигнал до Флагман: Заведение в Бургас начислява такса „сервиз“ без предупреждение. Това нормално ли е? Сигнал до Флагман: Заведение в Бургас начислява такса „сервиз“ без предупреждение. Това нормално ли е? Това е обичайна практика в много заведения по света, особено в Европа Бонсай курс за младежи ще се проведе в Бурга за първи път по врема „Флора“ 2026 Бонсай курс за младежи ще се проведе в Бурга за първи път по врема „Флора“ 2026 Събитието ще предложи възможност за запознаване с философията и техниките на изкуство за отглеждане на миниатюрни копия на дървета в плитки съдове 17 години в будна нощ: Историята на Калояна и дъщеря ѝ Натали 17 години в будна нощ: Историята на Калояна и дъщеря ѝ Натали Момичето страда от рядък синдром, засегнал едва 3500 души в целия свят ПП-ДБ си харесаха Андрей Гюров за кандидат-президент, търсят му достойна жена, може и мъж ПП-ДБ си харесаха Андрей Гюров за кандидат-президент, търсят му достойна жена, може и мъж Вариант за дамско присъствие в двойката е Надежда Михайлова, Надежда Йорданова и Владислава Цариградска, а за мъж - Стефан Тафров или Емил Дечев Несебърски лекоатлети отново са с медали Несебърски лекоатлети отново са с медали Клубът „Несебър 1971” се увенча с призови места в участието си в Четвъртия лекоатлетически турнир „Берое”, проведен в Стара Загора Дара се завръща за пети път като треньор в „Гласът на България“ Дара се завръща за пети път като треньор в „Гласът на България“ Певицата вече има двама победители под менторството си МВР с признание към граничаря Ивелин Арабаджиев, измъкнал десетки украинци от автобуса-ковчег на ГКПП Малко Търново МВР с признание към граничаря Ивелин Арабаджиев, измъкнал десетки украинци от автобуса-ковчег на ГКПП Малко Търново 35-годишният младши експерт Ивелин Арабаджиев работи от 12 години в ГПУ-Малко Търново
След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  Бурният вятър в Румъния доведе до инциденти, щети в 72 населени места и прекъсвания в електрическото захранване Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! В тази класическа история малко куче лае силно по по-голямо животно, за да привлече вниманието му Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Предложението е било отправено чрез посредниците от Пакистан САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха Южното командване твърди, че съдът е бил свързан с нелегална търговия, но доказателства не са представени публично Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Заподозреният, когото Тръмп описа като „болен човек“, е арестуван Тръмп отмени мирните преговори с Иран Тръмп отмени мирните преговори с Иран В пакистанската столица днес трябваше да пристигнат емисарите Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, за да разговарят представители на Иран Почина общински съветник от БСП Почина общински съветник от БСП Поклонението ще се състои на 25.04.2026 г. от 14:00 часа в обредния дом в гробищен парк "Чаира" Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея "Покачването на цените и реформите в съдебната власт са първите две предизвикателства, с които ще се срещне управлението. Бюджетът е нещо повече от просто справяне с цените", каза доц. Буруджиева Как България ще съсипе пчеларството си Как България ще съсипе пчеларството си Основните причини за кризата са дъмпинговият внос на мед от трети страни, включително Китай и държави от Латинска Америка, както и ниските изкупни цени
Вежди Рашидов за ГЕРБ Вежди Рашидов за ГЕРБ Нова звезда, някаква девойка, командва и кадрува в ГЕРБ Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Много мъже ми пишат. Ставам все по-популярна.
- Ооо, това не е нищо! На мен ми пишат и жените им.
Виц на деня Виц на деня - От колко време си женен?
- Ами от 45 години.
- Еха, а кога беше най-щастливия момент в живота ти?
- Преди 46 години.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба проповядваше милост и любов към ближния си и винаги се караше с всички.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори