Веселин Маринов: Коронавирусът ме върна години назад
Дългата пауза от декември насам започна да тежи, сподели певецът Веселин Маринов в студиото на "Денят започва с Георги Любенов". Коронавирусът ме върна назад с години, започнаха да ме напускат хора, оплака се музикалната легенда. Той каза, че не планира концерти.
Хората са лишени от духовността, сямата певецът. Обичайно Маринов прави 70 концерта, тази година няма да има нито един.
Маринов каза, че ако сега всичко приключи от 1 юни, той вижда музикалния бизнес да се върне на старите си позиции, но все пак не смята, че това ще се случи.
"Аз не очаквам никаква помощ. Кандидатствахме по някаква програма за между 3 и 10 000 лева. Не знам какво ще се случи, но и с тях, и без тях на мен няма да ми стане по-лесно", каза певецът.
Той е оптимист, според него не винаги лошото трябва да побеждава. Маринов е на мнение, че животът няма да този, който сме имали.
„Солени ветрове“ връхлитат Бургас: 22 барда и 5 дуета от четири държави превземат „Охлюва“
Буря в Ямбол: Дървета смазаха коли, улиците се превърнаха в реки
Опасни бури над Западна България, рискът остава до полунощ
Майтапчии към ФИФА: По-добре дайте на Симон обезщетение за безработица
Скандал с Тура: Погачар проговори за жестоката контузия на големия си съперник
Неописуема трагедия: 11-годишно талантливо дете загина след ужас в басейн
„Сексотерапия“, изневери и много смях: „Мухи без глави“ ще ви изненада и с необичайна „рецепта за щастие“
От "Тракия" към София почти в кома: Шофьор закова скандалните 4,06 промила
Тъжна вест разтърси спорта: Топ боксьорка прегазена докато кара колело
Шокиращо престъпление: Изнасилиха мъж, полицията настръхна
Министър Илин Димитров отличи хотелите, включени в MICHELIN Guide Hotels
Почина футболната легенда Кевин Кигън
