С решение „на подпис“: БСП пренасрочи вътрешните избори за лидер за есента
Вотът трябва да е на 26 септември, а Конгресът на 10 и 11 октомври
Националният съвет на БСП прие решение на подпис да възстанови провеждането на отчетно-изборната кампания и прекия избор на председател. Решението гласи, че се възстановява отчетно-изборната кампания в БСП от деня, следващ деня на отпадане на забраната за провеждане на организирани събирания на групи над 10 лица или от деня, следващ деня на въвеждане на изключение по мярката, което дава възможност за провеждане на конференции, събрания и други колективни мероприятия, информира пресцентърът на „Позитано“ 20.
Непроведените общински конференции (общи събрания) на общинските (районни) и градски партийни организации ще се проведат в срок до 16 август 2020 г.
Прекият вътрешнопартиен избор за председател на БСП ще се проведе на 26 септември 2020 г., а 50-ият конгрес на БСП ще се проведе на 10-11 октомври 2020 г. в зала 1 на Националния дворец на културата, се казва още в прессъобщението.
Международен детски фестивал събира над 1200 млади таланти в Несебър
Кандев бил доволен от работата с Демерджиев, подал оставка по лични причини
Американските самолети да се преместят в „Безмер“ или „Граф Игнатиево“, предлага премиерът
Почивката в Гърция през това лято излиза по-скъпо от Италия и Испания
ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти
Мбапе: Тук сме, за да създадем история
Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове
Летен обир по учебник: Несебърски бакшиш разходи англичанин за 66 лева
Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция
Борчовете на държавни болници - 426,2 млн, а директори с огромни заплати
Динята е опасна при някои болести
