(Не)очаквана развръзка с Андрей Загоров, който си спретна гонка и скочи да се бие с полицаи
Загоров оказал яростна съпротива при арест, ударил един от униформените
29-годишният Андрей Загоров, който подлуди служителите на Специализираните полицейски части в Бургас и си спретна 15-минутна гонка с тях, отърва пандиза и получи условна присъда, научи Флагман.бг. През следващите 3 години Загоров, който към момента на случая е бил реабилитиран, ще трябва да е по-нисък от тревата, в противен случай може да лежи 6 месеца в затвора. Инцидентът е от 12 април 2019 година, но едва сега излезе решението на Районния съд в Бургас, установи проверка на Флагман.бг
Припомняме, че Загоров профуча пред полицейския автомобил до бензиностанция "Шел" в бургаския жк. "Меден рудник", като вместо да спре след подадената стоп палка, той натиснал газта на Мерцедеса си и отпрашил по бул. "Захари Стоянов". Там преминал на червен светофар, без изобщо да се съобрази, че може да предизвика истинско автомеле.
Сцената се разиграла около 23:30 часа, когато, за да избяга от патрулките, Андрей навлязъл в насрещното платно и продължил да ускорява скоростта. По време на целия екшън полицейските автомобили били на сирени, дори униформените го предупреждавали да спре с високоговорител, но това изобщо не жегнало младежа от село Трояново, община Камено.
Ралито продължило към кв. Горно Езерово, където джигитът и аверът му Светозар Т. били блокирани от качулките. Момчетата обаче решили да продължат с опитите да се отърват и побегнали към с. Братово. След кратка гонка двамата са натръшкани от СПС-ата. Докато полицаите им слагали белезници, Андрей започнал да се държи агресивно и дори скочил на бой на единия от качулките, като го ударил с ръце.
Загоров бил тестван веднага с дрегер, като устройството отчело 1,10 промила алкохол.
Въпреки екшънът, който сътворил, той признал вината си и се разминал с леко наказание.
Майка проговаря 34 години след като е простреляна от 16-годишната любовница на съпруга си
Какво е добре да направим в дните след новолунието в Козирог
Почина „бразилският Попай“, инжектирал си в бицепсите минерално масло и алкохол
Новият онлайн феномен "tradwife" между утопията и реалността
Щабът на Бургаска област обсъжда: Минават ли учениците онлайн от 22 януари до 30 януари
Започна извънредното заседание на щаба за грипа в Бургас. Ще има ли ваканция
Нов туристически гаранционен фонд предлага защита при фалит на туроператор
"Православният" Владимир Путин се потопи в ледена дупка на Богоявление
Mr. Bricolage откри място, където идеите оживяват – с модерно тониране, арт продукти и експо пространства
Хотел на Луната приема резервации и от България, но цената е повече от космическа
Рая Назарян коментира евентуална оставка на президента Радев
ГДБОП предупреждава: Сайтовете за запознанства са изключително опасни за децата!

Тоя паляк ако не е продал бащиното си имане да отърве затвора пък на...