Мис България забогатя по време на пандемията, оглежда нов апартамент
Радинела Чушева е засечена с бригада от строителни майстори
Нов апартамент в покрайнините на София огледа Мис България 2019 Радинела Чушева. Папараците на „България Днес” я засякоха да паркира мощния си джип пред нова сграда в столицата, след което се отправи с бодра крачка към вътрешността й. В синхрон с топлото време Радинела залага на лятна рокля, кожено яке и еспадрили. Слизайки от колата си, видимо сънена Чушева нарами раницата си и се запъти към блока.
Докато влиза в сградата около нея се мотаят работниците, които извършват довършителни задачи по фасадата. Колата на моделката паркирана буквално на строителната площадка, прави впечатление на един и той я оглежда отблизо. Останалите разпалено коментират самата красавица.
„Не си купувам нов апартамент, имам отдавна мой дом, в който живея", лаконично отговори Чушева на въпрос дали оглежда ново жилище. Тя допълни, че за нея обстановката не се е променила много от налагане на карантината и животът й протича по същия начин, както преди налагане на извънредното положение.
„Чакам да отворят окончателно всички граници, за да мога да пътувам. Въпреки това екскурзията ми до Мексико няма да се състои тази година, но сигурно ще отида някъде из Европа”.
Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място
Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 %
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна
Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба
Reuters, Politico и DW: Проруският лидер Румен Радев печели убедително изборите в България
Антон Кутев: Ще имаме правителство с премиер Румен Радев до средата на май
Задържаха кмета на лознишкото село Гороцвет за купуване на гласове
Започна видеонаблюдението в изборните секции, гледайте на живо
ГЕРБ за победата на Радев: Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е съвсем друго
Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина
Сигнал до Флагман.бг: Огромен труп изплува на плажа в Сарафово
Крум Зарков с първи думи след вота: Постигнахме резултат, който много хора считаха за невъзможен

Ти по твойте родители и дядовци ли съдиш. Е не всички са като теб.
Половината мангал са пеераси...поради липса на бащи....и защо е тази измислица за големите им
"уж" пишки..... предполагам често ги виждаш. Мангала на 35 е вече старец....на 45 пътник....