Регламентират реда за провеждане на конгреси, семинари и изложения
Мерките бяха обсъдени на важна среща в МС
Премиерът Бойко Борисов се срещна с представители на Българското конгресно бюро. В срещата участваха също министърът на здравеопазването Кирил Ананиев и проф. Тодор Кантарджиев от Националния оперативен щаб. По време на разговора от Българското конгресно бюро запознаха премиера и здравния министър с проблемите на сектора, който е напълно блокиран и на практика не функционира от самото начало на пандемията с коронавируса.
„Пред последната седмица нивото на заболеваемост непрекъснато намалява. От данните, с които разполагат здравните власти, може да предприемем поредната стъпка за разхлабване на мерките и да се разрешат пореден тип мероприятия“, коментира премиерът Борисов.
На срещата беше постигнат консенсус по проблемите на бранша. Вследствие на това, още днес здравният министър Кирил Ананиев ще издаде заповед, с която ще се регламентира реда за провеждането на конгресно- конферентни мероприятия, семинари и изложения.
Waze с проблем: Сигналите за полиция и мобилни камери изчезват при част от шофьорите
Директор на телевизия е намерен мъртъв с наранявания
Сладкиш 7+7+7: Рецептата, която се помни от първия път и се изяжда още по-бързо
Кметът на Бургас: Политиката не трябва да влиза в Евровизия!
Западнонилската треска плъзва из Гърция: 45 нови случая за седмица, жертвите станаха 9
Без фурна и без излишно суетене: Пухкав десерт с кафе, бисквити и цитрусов крем
Режат заплатите на болничните шефове: Вече ще получават според резултатите
Кирил Петков: Голяма радост настана сред гербаджии заради Евровизия
Бонка от ПП-ДБ е бясна, поиска отчет защо Бургас е избран за Евровизия
Нефтохимик и Созопол в морски сблъсък за Купата на България
Waze с проблем: Сигналите за полиция и мобилни камери изчезват при част от шофьорите
13/08/2026, Четвъртък 17:45
0
Качамак като от бабината печка: Малко продукти, много масло и вкус от едно време
Лесотехническият университет отваря врати в Бургас
