Ангиологът и кардиолог д-р Светлин Цонев отново преглежда в Бургас
Известният лекар ще приема пациенти на 4 и 5 юни в университетска болница „Дева Мария“
Известният специалист по ангиология и кардиология д-р Светлин Цонев отново обяви дати, в които ще преглежда в Бургас. Д-р Цонев ще приема пациенти на 4 и 5 юни в университетска болница „Дева Мария“, а час вече може да бъде записан на тел. 056 89 62 62.
Д-р Светлин Цонев е специалист кардиолог и ангиолог в София с над 10 години опит и основни интереси в областите микроваскуларна дисфункция, сърдечно-съдови образни методи (ЕхоКГ, SPECT, CT), невро-вегетативна регулация. Извършва диагностика и лечение на кардиологични заболявания като артериална хипертония, исхемична болест на сърцето, ритъмни и проводни нарушения, сърдечна недостатъчност. Ранната диагностика и профилактиката на съдовите заболявания би могла както да спаси живота, така и да намали честотата на тежката инвалидност, причинена от инсулти, инфаркти и белодробна емболия.
Освен с отличната си професионална компетентност, д-р Цонев се отличава и с отношение, което не остава незабелязано от пациентите. „Бях приятно изненадана от внимателното отношение, старателният преглед, приятното излъчване. За първи път получавам обслужване в лекарски кабинет, от което съм толкова доволна. Благодаря от сърце на д-р Цонев за човещината и професионализма!“ споделя Калинка Г. „Останах с отлични впечатления от прегледа и цялостното отношение. Лекарят е внимателен и обяснява конкретната ситуация, без да използва ненужно поток от медицински термини. Препоръчвам!“ коментира след прегледа си и Мария И.
38-годишна сияе от щастие, защото е баба
Баница с готови кори и газирана вода - лесна рецепта
Как да измием плочките в банята така, че да блестят
Николай Михов получи инсулт, БФС изрази подкрепа
Най-силните психически зодии
Илиана Раева с висока оценка за доклада на Бербатов
Шофираш бавно в лявата лента, вече те глобяват
Нуно Ешпирито Санто пожела дълголетие на Краси Балъков
Стоян изчезва мистериозно в "Ергенът"
МВР с шокиращи данни за тира, блокирал "Хемус"
Обрат в Унгария: Груевски отива в затвора след смяната на Орбан с Мадяр
Палачинки с прясно мляко - тънки, меки и винаги успешни
