Сини ултраси нашариха със свастики английски град (СНИМКИ)
Проявата на левскарите още повече затвърди предствата на англичаните, че българите са фашисти и расисти
Полицията в Престън издирва фенове на "Левски" от крайната групировка "София Запад", които са нашарали града с нацистки свастики. Според органите на реда запалянковците ще бъдат открити лесно, защото нямало толкова много българи в града.
"Това е атака срещу основите на нашето общество. Тези символи на расизъм и геноцид нямат място в града ни", казва общинският съветник Пав Ахтар. "Помолих градския съвет и полицията да премахнат знаците на "Елдън Стрийт", допълва той.
Проявата на левскарите още повече затвърди предствата на англичаните, че българите са фашисти и расисти, която придобиха след евроквалификацията в София миналата година.
Журналистка влиза в "Ергенът"
Легендата от „Кръстникът“ и „Апокалипсис сега“ Робърт Дювал почина на 95
Дъщеря живя години с трупа на майка си, за да взима пенсията й?
Марк Антъни ще става баща за осми път
Най-несправедливата глоба в историята?
Почина звезда на съветското кино
Големи промени в правилата на волейбола
Здравенякът и топ танцьор от "Игри на волята" Чикагото влиза в ново риалити - вижте къде ще блести
Шефка в световния биатлон похвали Лора Христова
Жители на Сърница са бесни, поставиха ултиматум
Винисиус разопакова куфарите в Реал М
Мъж и жена излязоха на кафе, той спря да я търси, за "наказание" тя се изкъпа в дома му и не само
