Полицията с подробности за катастрофата край Средец, ясен е виновникът за мелето
64-годишен шофьор, управлявал Опел Зафира, виновен за ПТП-о
ОД на МВР в Бургас съобщи подробности за катастрофата на пътя Бургас-Средец, която стана вчера следобед.
Както съобщихме (ВИЖТЕ ТУК), петима са приети в болница след ПТП-о.Катастрофата е верижна. В нея са участвали Опел Зафира, шофиран от 64-годишен бургазлия, Хюндай Акцент, управляван от 61-годишен мъж от Бургас и Пежо, зад чийто волан бил 24-годишен бургазлия.
Виновен е водачът на Зафирата, който е ударил Хюндая, а след това завъртайки се от удара, навлязъл в съседната лента и там се е блъснал от правомерно движещия се лек автомобил Пежо.
От ПТП в МБАЛ Бургасмед са откарани водачът на Хюндая, настанен в отделението по Неврология, неговата 56-годишна спътничка и съпруга, получила травма на кръста, без опасност за живота, както и 6-годишният му внук. Прегледан и освободен е и водачът на Пежото.
Насоки за щастлив живот според вашата зодия
Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев
Историческо в Бургас: Позволяват на руската гимнастика отново да развее знамето си
Това ли е най-голямата шега на Рачков с Веско Маринов
Легендарният Франко Неро специален гост на "Златната липа"
Бургазлия изхвърли дрогата си в контейнер за боклук
Сърдито време на 19 май
Властите със спешни мерки след шока с 35-годишния мъж на Витоша
Дневен хороскоп за 19 май 2026: Рибите да пазят репутацията си
Сензация: НАСА попадна на задръстване в Космоса заради извънземни?
Риск от змии: Какво да направим при ухапване
Спагети с доматен сос и босилек: Класическа паста
Дара е футболен фен, ето за кой гранд вика
