Приятел надъхвал пияната пишман батка Давид. Крещял „Давай! Щъкай малко по патрулката!“ и псувал полицаите
Двамата са с взета мярка задържане под стража, грозят ги до 5 години затвор
Пияните пишман батки Александър и Давид, които навръх Деня на славянската писменост сътвориха див екшън в двора на Четвърто РУ-Бургас в жк „Меден рудник“, остават за постоянно в ареста. Това решиха магистратите от Районния съд. Двамата са обвинени в извършване на непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред, като деянието е съпроводено със съпротива срещу полицай. Ако бъдат признати за виновни, те могат да бъдат пратени зад решетките за срок до 5 години.
От мярката им за неотклонение става ясно, че Александър С. подстрекавал авера си Давид А. да извърши въпросните действия. Той крещял: „Давай! Щъкай малко по патрулката! Айде давай! Ляво, дясно!“. Използвал и незанзурни думи, като деянието се отличава с особена дързост.
За пишман батката Давид пък се оказа, че не само се качил върху патрулката. Той скачал върху нея докато показва бицепси. След това седнал на тавана на друг паркиран полицейски автомобил, показвал среден пръст. Изведнъж се изправил върху тавана на колата и от там скочил върху друга патрулка. През цялото време, както Флагман.БГ писа, двамата псевдо гангстери викали с цяло гърло „Шибани кукииии! Шибани кукииии!“, „Тъпи ченгетаааа!“.
Определението на Районния съд не е окончателно и подлежи на обжалване пред Окръжния съд.
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест

Престъпленията срещу езика, кога ще ги накажат?
Сега ми е много интересно някой от тия, дето са се кефели в нета на изпълнението им ще им помогне ли и с 5лв. даже, ако ги пуснат под гаранция.
Навремето имаше един ууестърн с Клинт Истууд- За няколко долара повече.
Сега в 21 век филма вече се казва"За няколко лайка повече"
Изумително е на какви простотии са готови някои хора, само за да бъдат харесани от някой в нета, на когото всъщност въобще не му пука за никой и нищо.
Все пак е мега як гангстер
Тоя цървул като го знам как има винаги по 1.80 за кафенце и количка от магазина.
Познайте как ще го пуснат скоро...
Малко го вкарайте в затвора там са безплатни напитките барем му се изредят няколко етажа зажаднели животни за свежа плът...
И следващият път да знае