Ченгетата щурмуваха дома на Куция от жк. "Зорница", откриха различен асортимент дрога
Униформените се натъкнали на пико и хапчета с неясен произход
Служителите на Пето районно управление в Бургас задържали местен дилър с богат асортимент наркотици. Ченгетата щурмували дома на 36-годишния Димитър Вълчев, известен в ъндърграунда с прозвищата Гиджема или Куция.
Вчера униформените нахлули в апартамента в блок 47 на бургаския жк. "Зорница". В една от стаите Куция държал пико, намерение са още 13 хапчета без надпис и пликче с бяло кристалобразно вещество с тегло около 6 грама, чийто точен състав е в процес на изясняване
Гиджема-Куция е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование

varlili tezi narkotici te taka rabotqt pedalite mrasni .
-любака-гиджема-киро лимонката- теото-пушкин- вескича- киро кърта-тапата- желю жето- пергела- яйцето -тупака - близнаците- гошо - коцето малкия и големия - годзилата- олга - гената - темелков-
сигурно има и други ,добавяйте в списъка :D
а имаше и още легенди които ровеха по джобовете на децата - пушкин теото и не знам си какви утайки още, да не забравяме и великия ЛИМОНКАТА :О (лимонката беше маняк иначе)
Взимането на наркотици е въпрос на личен избор, никой няма да ти пъхне дрогата в устата или носа. Аз лично съм употребявал известно време, но от 2 години не съм пипал нищо, всичко се надживява, но все пак зависи и от човека :)
Бъгавият наркоман си е наркоман до гроб!
Затова чистете мършата наред!