Ченгетата щурмуваха дома на Куция от жк. "Зорница", откриха различен асортимент дрога
Униформените се натъкнали на пико и хапчета с неясен произход
Служителите на Пето районно управление в Бургас задържали местен дилър с богат асортимент наркотици. Ченгетата щурмували дома на 36-годишния Димитър Вълчев, известен в ъндърграунда с прозвищата Гиджема или Куция.
Вчера униформените нахлули в апартамента в блок 47 на бургаския жк. "Зорница". В една от стаите Куция държал пико, намерение са още 13 хапчета без надпис и пликче с бяло кристалобразно вещество с тегло около 6 грама, чийто точен състав е в процес на изясняване
Гиджема-Куция е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

varlili tezi narkotici te taka rabotqt pedalite mrasni .
-любака-гиджема-киро лимонката- теото-пушкин- вескича- киро кърта-тапата- желю жето- пергела- яйцето -тупака - близнаците- гошо - коцето малкия и големия - годзилата- олга - гената - темелков-
сигурно има и други ,добавяйте в списъка :D
а имаше и още легенди които ровеха по джобовете на децата - пушкин теото и не знам си какви утайки още, да не забравяме и великия ЛИМОНКАТА :О (лимонката беше маняк иначе)
Взимането на наркотици е въпрос на личен избор, никой няма да ти пъхне дрогата в устата или носа. Аз лично съм употребявал известно време, но от 2 години не съм пипал нищо, всичко се надживява, но все пак зависи и от човека :)
Бъгавият наркоман си е наркоман до гроб!
Затова чистете мършата наред!