×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • Плащат бонуса за Великден заедно с пенсията за април
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Проф. Тодор Кантарджиев: Легионерската болест се лекува с антибиотици
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
  • Изплащат великденските добавки с пенсиите за април
  • Национална стачка на лекарите в Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

5-звездният Холандски комплекс в Поморие остава затворен през Лято 2020?


5-звездният Холандски комплекс в Поморие остава затворен през Лято 2020?
Архитектурният мастодонт осигуряваше работа в продължение на години предимно на местните жители
27 Май 2020, Сряда, 15:30 ч.
Автор: Фалгман.бг

 „Холандското“, както го наричат местните, заради първоначалния му инвеститор, сега е собственост на Боян Бонев

Най-големият хотелски комплекс в Поморие 5-зведният „Сънсет Ризорт“ няма да отвори врати през лято 2020, научи Флагман.бг. Комплексът всяка година посреща хиляди туристи предимно от скандинавските страни, Румъния и Китай, но заради пандемията от Covid-19 „Сънсет Ризорт“ ще остане затворен това лято.

Единствените, които ще могат да посетят луксозната крайморска перла в Поморие ще са собствениците на апартаменти в комплекса.

"Сънсет Ризорт" се намира на входа на Поморие и впечатлява всички гости на курорта. Луксозният крайбрежен комплекс е истинско бижу, каквото има по топ дестинациите в Европа, САЩ и Близкия изток. През нощта композицията от сгради оформя кораб греещ над морската шир.

На тази приказна гледка се любуваха туристите от кея на курортния град, но през лятото ефектното архитектурно бижу ще остане потънало в мрак.

Архитектурният мастодонт осигуряваше работа в продължение на години предимно на местните жители. Това лято обаче многочисленият персонал, поддържащ огромната база от 5 апартхотела, вили, четири външни басейна, барове и ресторанти, водни атракции, вътрешен басейн и т.н. няма да бъде нает и ще трябва да си търси друга работа за сезона.

 „Холандското“, както го наричат местните, заради първоначалния му инвеститор, вложил 80 млн евро в изграждането му, сега е собственост на Боян Бонев. Бизнесменът е един най-големите инвеститори по българското Черноморие и доразви комплекса като изгради и аквапарк, а през 2017-та доведе над 200 китайци, на които предложи апартаменти на зелено при бъдещето разширение на „Сънсет Ризорт“, което вече е в процес на реализация.

Бонев изгражда ново крило на „Сънсет“, непосредствено до аквапарка. Скелетът на новата многоетажна сграда бе издигнат бързо, но довършителните дейности по мащабния проект се забавиха. Към момента новото крило е издигнато само на груб стореж.


В категории: Поморие


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Мария АРНАУДОВА Една година от трагедията в дискотека Пулс Една година от трагедията в дискотека Пулс 16/03/2026, Понеделник 10:20 1
Тервел ИЛИЕВ 60-годишен шофира с 2,76 промила алкохол в Бургаско 60-годишен шофира с 2,76 промила алкохол в Бургаско 16/03/2026, Понеделник 10:00 1
Мария АРНАУДОВА Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година 16/03/2026, Понеделник 09:30 1
Тервел ИЛИЕВ Баница със сирене за начинаещи Баница със сирене за начинаещи 16/03/2026, Понеделник 09:10 0
Мария АРНАУДОВА Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит 16/03/2026, Понеделник 09:01 0
17
Коментара по темата
17.
Клиент от Бургас
29.05.2020 23:53:31
1
0
ТАМ ЛИ ЗАВЛЯКОХА С МИЛИОНИ ЕДНИ СТРОИТЕЛИ ОТ БУРГАС ЧЕ ПОСЛЕ СЕ ПРЕХВЪРЛЯШЕ СОБСТВЕНОСТ, ФИРМИ И ДРУГИ ХВАТКИ ЗА ДА НЕ ПЛАТЯТ , ИЛИ СЕ БЪРКАМ
16.
Клиент от Бургас
29.05.2020 23:53:28
1
0
ТАМ ЛИ ЗАВЛЯКОХА С МИЛИОНИ ЕДНИ СТРОИТЕЛИ ОТ БУРГАС ЧЕ ПОСЛЕ СЕ ПРЕХВЪРЛЯШЕ СОБСТВЕНОСТ, ФИРМИ И ДРУГИ ХВАТКИ ЗА ДА НЕ ПЛАТЯТ , ИЛИ СЕ БЪРКАМ
15.
Пародия на Аквапарк.
28.05.2020 11:34:11
1
9
Хотелът е супер, но аквапарка не струва. Има 2-3 хубави пързалки и това е. А да не говорим, че на входа те посрещат 2 момичета, който дори не ти обръщат внимание забили в телефоните си. Хигиената в баните е ужасна вони, тоалетните са усрани и липсваше тоалетна хартния. Храната най- ниско качество. Младите спасители не се мърдаха от столчетата си само един възрастен обикаляше. Горе момчетата на пързалките не знам как издържат в тези горещини, поне тяхното отношение беше готино към нас.
14.
Ми аз
28.05.2020 06:38:55
0
2
Автора на материала е дебил??????
13.
божкеееее
27.05.2020 23:51:31
0
10
Къде го видяхте тоя кораб,бря?Виж в Сингапур има „един такъв” качен на три небостъргача.
12.
Ха ха
27.05.2020 21:47:01
10
21
Собственика може ли да докаже произход на парите с който е придобил хотела със смешното име Сънсет Ремонт.....който е измислил това име има лека форма шизофрения.
В България богатите са измамници...придобили средствата си неправомерно...
11.
Blq blq blq
27.05.2020 19:19:02
3
29
Флагман, олифорени.. Проверявайте си информацията малко.. Комплекса може и да не отвори това лято, но абсолютно никога румънските и скандинавските туристи не са били основния контингент.. Винаги са били немски, френски и британските туристи, ама откъде да знаете вие
10.
Петър
27.05.2020 18:56:05
0
10
Бонев,
Нищо май не увира в кухата ти лейка!
Предлагам ти 2 долара сега да го купя, преди да се наложи да платиш на някой, за да го продадеш! В офертата влизат и дълговете, които ще са на ногата на местните! Анадъмно?
9.
Мара Мичковица
27.05.2020 18:27:59
6
24
Може и за следващото да остане затворен. Бетонираха морето тези уроди, сега ще се чудят за какво да ползват бетона...
8.
улица Тамара
27.05.2020 16:41:58
10
44
Не е заради измисления вирус. Никой не ще да ходи в туй безумно общежитие. Цените като за Монте Карло, а в стаите - мухъл.
7.
До ФЛАГМАН ;)
27.05.2020 16:15:48
6
17
Сънсета е най- мазния хотел в Бг... мега е !
Имат мега проектите за бургаски регион, та чак нереалистични... след построяването на 2ра кула пред аквапарка имат проект на комплекс на бъдещето с небостъргач, къщи.... Флагман поразровете се.. ще е интересно на хората.. напишете само BlackSeaGalaxy.com и разгледайта фаза 1 и 2
PS; Какво стана с хотел "Космос"?
6.
чичо
27.05.2020 15:58:33
0
16
Как няма да има хубаво спа този огромен комплекс, язък !
5.
възмутен теляк
27.05.2020 15:49:02
1
12
Лошо няма.
4.
Сън
27.05.2020 15:46:52
0
15
Сънсен, Сънсет или Сънсерт.... Четете ли какво пишете...
3.
Marinero
27.05.2020 15:39:51
5
28
Ето това е една адекватна мярка предприета от разумен собственик на устойчив бизнес. Не е като назначените правителствени бизнесмени с 60/40 и други схеми за "подпомагане"
2.
Чайна Таун
27.05.2020 15:20:48
3
36
Тия 200 китайци които явно ще закупят имоти в разширеното крило да не си мислите че са някакви скъсаняци, дето Валерката си мечтае да му работят за без пари :-)

Като дойдат каратеките и всичкото мутра ши збяга
1.
МЕСТЕН
27.05.2020 15:15:15
2
25
НАВРЕМЕТО БЕШЕ ИРЛАНДСКИ....!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
ДПС влиза в битката за Бургас с изцяло местна листа ДПС влиза в битката за Бургас с изцяло местна листа Листата на ДПС я направиха хората, те подредиха тези, на които вярват, защото са с тях ежедневно в трудностите, каза областният лидер Христо Широков Радев смени водача на партията в Русе, Ива Митева отпада от листата Радев смени водача на партията в Русе, Ива Митева отпада от листата В политическия проект „Прогресивна България“ обсъждат нови имена, сред които бивши областни управители и общински съветник При избори днес: Радев е първи, БСП минава чертата от 4% При избори днес: Радев е първи, БСП минава чертата от 4% Сова Харис посочва, че шест партии влизат в 52-рия парламент Очаква се нов ръст на цените на бензина и дизела заради напрежението в Близкия изток Очаква се нов ръст на цените на бензина и дизела заради напрежението в Близкия изток Енергиен експерт прогнозира възможно поскъпване с около 20 евроцента на литър при скок на петрола Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година Ръстът надхвърля 6 процента за два месеца след увеличение на акциза и минималната цена Ето как бургазлии могат да спестят пари в разгара на кризата с цени и горива Ето как бургазлии могат да спестят пари в разгара на кризата с цени и горива Решението е безплатно, полезно и дори приятно Среднощен вандализъм: Mъж наряза гумите на 36 автомобила и стреля по жена в карловското село Иганово Среднощен вандализъм: Mъж наряза гумите на 36 автомобила и стреля по жена в карловското село Иганово Сред пострадалите са и три автомобила на кмета на селото Павел Павлов  Дневен хороскоп за 16 март 2026: Златен шанс за Рибите Дневен хороскоп за 16 март 2026: Златен шанс за Рибите Близнаците трябва да внимават с храненето, Телецът – с отношенията Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Над 2100 човека са се включили в нея. Ще тръгнат ли натам?   Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Хората започват да се тревожат за  реколтата, а в планините се очаква сняг до 10 см
Една година от трагедията в дискотека Пулс Една година от трагедията в дискотека Пулс Близки на жертвите и жители на града се събраха на нощно бдение в памет на 63 загинали при пожара Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания Организация раздава взетите продукти на бедни хора на фона на инфлация и растящи цени на храните Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Трусът е регистриран в източната част на Средиземно море на дълбочина 12 км Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Над 2100 човека са се включили в нея. Ще тръгнат ли натам?   Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Разследващите продължават да проверяват всяка следа за изчезналата създателка на OneCoin, която остава най-издирваната жена от ФБР България мести американските самолети цистерни на военно летище България мести американските самолети цистерни на военно летище Пазят ни радари и системи за поразяване в Полша, Румъния, Турция, на море и в космоса, обяви зам.военният министър Йордан Божилов Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Автоматичните трансмисии вече доминират пазара, но три сегмента все още пазят механичната скоростна кутия Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Кувейтски вестник разкрива, че цялата лява половина на диктатора е била затисната при срутване. Профилът му в X стои заглъхнал вече трети ден  Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Доброволци намират домашни любимци в паркове и дори в пустинята край границата с Оман Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Днес ислямистите атакуваха отново Бахрейн и Израел 
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори