Домашна немска овчарка нападна 10-годишно момче
Хлапето се прибрало у дома с кървящи ръце, разказва бащата Стелиян Андров
10-годишно момче е било нахапано от немска овчарка в София. Инцидентът е станал преди 2 дни в столичния квартал "Горна баня". Преди да нападне детето, немската овчарка се е нахвърлила върху кучето, което то е разхождало. Немската овчарка е излязла от двора на стопанина си на улица „Прибойна“ и нападнала и нахапала 10-годишния Гошко. А преди това се нахвърлила върху кучето му Рошко.
Бащата на Гошко Стелиян Андров е подал сигнал в полицията. В предаването „Здравей, България“ той обясни, че синът му се прибрал много разстроен вкъщи. „Той беше с кървящи ръце, кученцето също. Гошко е бил съборен на земята от немската овчарка.
По време на борбата той си е сложил ръката в устата на агресивното животно“, обясни Андров. Той се притеснява, че след нападението у сина му ще останат нефизически белези и смята да го води на психолог. Собственикът на немската овчарка е бил в провинцията по време на нападението. Но дошъл в „Пирогов“, след като детето е било отведено там за оказване на лекарска помощ. Него го грози глоба в размер на 400 лева.
Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година
Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа
Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“
Майката на Ангел Рангелов след побоя над непалци: Живея в кошмар, тази компания е като секта
Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим
Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора
Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско
Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове
100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал
Царево посреща Пристан на спасение с Маргарита Хранова, Кварто квартет и православни песнопения
Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив
Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи"

5 бона глоба и 3 месеца обществено полезен труд....е това заслужава собственика му....
Да не би да има и диви немски овчарки?