Шофьорът, блъснал майка с дете във Варна и избгал, няма книжка
Полицаите издириха и арестуваха беглеца за час и половина
Шофьорът, блъсна млада жена и 6-годишното й дете на пешеходна пътека във Варна, а после избягал от мястото на произшествието, е разкрит и задържан, съобщава БНТ. Самоличността му не се съобщава. Той е на 40 години и няма право да се качва на автомобил, тъй като не притежава свидетелство за правоуправление.
Днес, около 9.20 сутринта, майката и детето пресичали бяха блъснати на пешеходна пътека, на едно от най-оживените кръстовища във Варна - бул."Цар Освободител" и ул. "Ана Феликсова". Шофьорът избягал, а после изоставил колата си, намерена по-късно от полицията на съседното кръстовище.
Полицията във Варна обяви, че издирва свидетели на произшествието. След час и половина нарушителят била открит и арестуван. Взети са му проби за алкохол и наркотици, предстои да станат ясни резултатите.
За щастие майката и детето са с леки наранявания. Те са прегледани св болница "Св. Анна" и пуснати за домашно лечение.
„Ловците на педофили“ не преследват извратеняци, устроили са си сафари
Пълнено пилешко с гъби, картофи и два вида сирене - сочно отвътре, златисто отгоре
На всяка крачка срещаш ясновидец, вещер, духовен учител: От фанатизъм и самозаблуда България затъва
Три пълни слънчеви затъмнения за 710 дни: Големият цикъл на промяната вече започна
Край на лошия късмет от 1 септември: Четири зодии влизат в нов период
Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив
Спасиха българка с падълборд край Халкидики, после я глобиха
Двама загинаха в огнения ад на Саламин, евакуират хора от гръцкия остров
Шест медала за България от Световното по художествена гимнастика
История изплува от Дунав: германски кораби от Втората световна война отново се виждат
Двама загинаха в огнен ад в Гърция, стотици са евакуирани по море
Реми със Секирово отдалечава Нафтата от мечтата за завръщане във Втора лига
