Потрес! Денди се пусна с кожух насред жегата
Ексцентричният писател носи дрехи като за голям студ дори и през май, когато температурите са около и над 30 градуса
Лятото подрани тази година, а за Любомир Милчев-Денди зимата сякаш продължава.
Ексцентричният писател носи дрехи като за голям студ дори и през май, когато температурите са около и над 30 градуса. Преди няколко дни, в най-голямата жега, той се бе издокарал с дебел вълчи кожух и буквално се опече в собствения си сос, видяха папараците ни.
Роденият в Дупница пишман аристократ се беше настанил на пейка в градинката пред „Кристал” и надигаше бутилка с бира под парещите лъчи на софийското слънце. За да предпази очите си от силната светлина, той носеше летни тъмни цайси, които на фона на зимното му палто изглеждаха нелепо. Панталонът на светското парвеню също не съответстваше никак на шубата му заради белия си цвят, подходящ за топло време. Както впрочем не подхождаха на кожуха и мокасините му – кадифени, шарени, кичозни.
Компания на нагиздения с всякакви сребърни дрънкулки Дендю правеше млад мъж, непознат на широката общественост. Премененият в анцуг и кожено яке господин също се наливаше с алкохол, но доста по-концентриран. Брюнетът се опияняваше с „патронче” водка, а за разредител използваше натурален сок от морков и ябълка.
В парка беше и кучето на Милчев – Хининус. Малкият пес се беше кротнал до краката на стопанина си и вдишваше от алкохолните му пари.Денди и приятелят му не носеха маски за предпазване от коронавируса, но спазваха дистанция помежду си. Чешитът със силно побелели коси беше седнал в единия край на скамейката, а компаньонът му – в другия, пише Уикенд.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
