Ромският барон Гърнето е собственикът на изгорелия Мерцедес в Камено
Стефан Джамбазов работел в Германия, рядко се връщал в Камено, не е известно да е имал врагове
43-годишният Стефан Джамбазов е собственикът на Мерцедеса S 550, който горя тази нощ в Камено. Мъжът, който е ромски произход, се подвизава с прозвището Гърнето, научи Флагман.бг.
Късно снощи, на ул. "Георги Кондолов" №89 по неясни към момента причини немското возило, със сливенска регистрация, избухнало в пламъци. Огънят е засегнал и друг автомобил в близост - Рено Лагуна, собственост на 27-годишен бургазлия.
Гърнето живеел в Германия от дълги години, рядко се прибирал в Камено. Не е ясно с какъв точно бизнес се занимава и дали има врагове, които са искали да му отмъстят. Близки до Джамбазов разкриха пред Флагман.бг, че го наричали Ромсия барон, защото превърнал дома си в истински дворец, обзаведен в бароков стил и всички в града знаели, че разполага с доста средства.
Къщата му в Камено е на два етажа, доста добре изглеждаща и с хубава градина. Къде обаче Джамбазов е сгрешил, за да си заслужи този огнен ад, още не се знае.
Работи се по всички версии, включително и умишлен палеж. Установява се стойността на нанесените щети от служителите на РУ-Камено.
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха

PS.Спете спокойно скъпи селяни "упс" Граждани,извинете."Нашето РПУ ни пази".