Ромският барон Гърнето е собственикът на изгорелия Мерцедес в Камено
Стефан Джамбазов работел в Германия, рядко се връщал в Камено, не е известно да е имал врагове
43-годишният Стефан Джамбазов е собственикът на Мерцедеса S 550, който горя тази нощ в Камено. Мъжът, който е ромски произход, се подвизава с прозвището Гърнето, научи Флагман.бг.
Късно снощи, на ул. "Георги Кондолов" №89 по неясни към момента причини немското возило, със сливенска регистрация, избухнало в пламъци. Огънят е засегнал и друг автомобил в близост - Рено Лагуна, собственост на 27-годишен бургазлия.
Гърнето живеел в Германия от дълги години, рядко се прибирал в Камено. Не е ясно с какъв точно бизнес се занимава и дали има врагове, които са искали да му отмъстят. Близки до Джамбазов разкриха пред Флагман.бг, че го наричали Ромсия барон, защото превърнал дома си в истински дворец, обзаведен в бароков стил и всички в града знаели, че разполага с доста средства.
Къщата му в Камено е на два етажа, доста добре изглеждаща и с хубава градина. Къде обаче Джамбазов е сгрешил, за да си заслужи този огнен ад, още не се знае.
Работи се по всички версии, включително и умишлен палеж. Установява се стойността на нанесените щети от служителите на РУ-Камено.
Орбан: ЕС няма пари, но тегли милиарди за Украйна
Държавата и бизнесът синхронизират действията си за успешен летен туристически сезон
Годеницата на Рачков ще дава съвети в предаването на Гала
Вдигат лимита за плащането в кеш - рай за сивата икономика
Програма за очаквания пролетен древнобългарски обичай „Лазаруване“ в Поморие
Автомобил с българска регистрация се вряза в кафене в Атина
По каква схема държавата ще помага на 1,3 млн. българи за горивата
Ивка Бейбе призна: "Имах връзка с жена. Две години."
Магнитни бури ни мъчат до края на март, натоварват организма и технологиите
Татяна Байкушева ще приготви риба плакия в етнокухнята на бургаския музей
Тези зодии ще забравят за проблемите си
Стилиян Петров и кметът на Бургас Димитър Николов ще обявят голяма новина след седмица

PS.Спете спокойно скъпи селяни "упс" Граждани,извинете."Нашето РПУ ни пази".