×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дърво падна върху две коли в центъра на София
  • Разследват мъж от Цар Калоян, получил над 67 000 лева с фалшиво ТЕЛК решение
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Издирват ексзатворника Стефан Чолаков, пребил майка си и баща си, за да им вземе последните пари


Издирват ексзатворника Стефан Чолаков, пребил майка си и баща си, за да им вземе последните пари
Полиция търси Стефан Чолаков в гетото, докато лекари оказват първа помощ на майка му и баща му
26 Май 2020, Вторник, 12:42 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Тормози ни от години, пускам жалби, но никой не ми обръща внимание, твърди Пенка Рашкова

Ексзатворникът Стефан Петров Чолаков е издирван от полицията, след като преби майка си и баща си, за да им вземе последните пари, научи Флагман.бг.

В момента служители на Първо РУП Бургас дирят побойника в ромското гето в Кумлука. Предполага се, че се е скрил при приятели.

Както малко по-рано днес съобщихме възрастна двойка бе нападната от освирепелия млад мъж (ВИЖТЕ ТУК). Впоследствие се оказа, че това е синът им Стефан.

Наш репортер разговаря с майката Пенка Рашкова, която е с разбита уста и няколко зъба след побоя. Жената едва говори, губи концентрация, забравя факти и обстоятелства.

 

От думите й стана ясно, че тази сутрин Стефан Чолаков започнал за пореден път да иска пари от тях. Сценарият се повтарял всеки ден, той им взела всичките пари, двамата живеели от подаяния от съседи, докато синът им изпивал пенсиите им.

Мехмед се оплаква от силни болки в рамото, болят го и ребрата, предполага се, че са счупени

Днес, след като разбрал, че нямат пари, ги пребил. Първо нокаутирал майка си, а след като баща му се опитал да го спре, цялата агресия се насочила към възрастния мъж, който е със съмнения за счупени ребра и други фрактури. Мехмед виеше от болка в линейката, паркирана пред дома му на ул.“Гоце Делчев“.

Пуснала съм молба, че ме тормози, но никой не ми обръща внимание. Така е от години“, обясни Пенка. Тя допълни, че синът й лежал 6 години за кражба в затвора, а след като излязъл превърнал живота им в ад.

 




В категории: Бургас


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
14
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Защитник номер 1 в "Нефтохимик" Защитник номер 1 в "Нефтохимик" 03/06/2026, Сряда 08:46 0
Тервел ИЛИЕВ Капризно време на морето Капризно време на морето 03/06/2026, Сряда 07:17 0
Михаил ДИМИТРОВ Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен 02/06/2026, Вторник 21:33 13
14
Коментара по темата
14.
neli papazova
27.05.2020 15:47:14
0
6
da go sidqt do smirt
13.
Време е вече
27.05.2020 13:03:59
0
10
да се въведе смъртното наказание! Много станаха изродите!
12.
аланзаФранзаа
27.05.2020 11:20:33
1
8
затворр!!! там да го чукат за 2 дръпки чай
11.
Дафинка.Костова
27.05.2020 02:31:51
1
9
Насадих,от,ваще,ягоди,на,29,04,2020г.бурен,поникна, ягоди,няма,.платих,94лв.за11бр.семки,и,нищо.
10.
Хм...
26.05.2020 19:13:55
5
31
Раждайте още боклуци в несвяст! От тъп циганин гений ли да се роди? Поредната ромска отрепка, плод на родителското "възпитание"... Кога ще ви дойде туй което го нямате, че децата ви трябва да учат и цивилизоват?
9.
що не го пускахте на чулищи
26.05.2020 15:51:45
4
30
Такъв са го отгледали.
8.
Фронтално
26.05.2020 14:40:49
6
16
Крие се в софийския офис на Скат тв
7.
vidia li neshto cenno triaba da go imam
26.05.2020 14:21:42
13
4
kva gotina med sestichka
6.
*********
26.05.2020 14:16:03
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
Лорд Съмътсед до Лорд Бекет
26.05.2020 13:45:04
9
24
Цигани сър !
4.
МАРА
26.05.2020 13:44:54
3
28
ЯВНО СТАВА ДУМА ЗА НАРКОЗАВИСИМ! СКОРО ПАК ЩЕ Е ЗАТВОРНИК НЕ СЕ ЗНАЕ ПРЕДИ ТОВА ДО КОЛКО СЕРИОЗНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ЩЕ СТИГНЕ ЗА ДА СИ НАБАВИ ПАРИ ЗА ДРОГА!
3.
сигнал
26.05.2020 13:37:30
0
31
до Флагман и КАТ ! Днес около 12.30 щофьор с незнам си каква кола , но беше поне около 10 г. премина с поне 110 км. в . час на пешеходната пътека до входа за Колодрума. щеше да ме убие. КАТ ДА СЛОЖАТ КАМЕРА ТАМ - аман от дрогирани убийци в Бургас
2.
До автора, Ванката Колев
26.05.2020 12:53:59
7
19
Адаш, ти си по уплашен и от тях. На срички говориш, пийни водичка.
1.
Мехмед
26.05.2020 12:50:26
2
20
В Звездец е батко Стефан
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Освен клубните си успехи Йоана вече има специално място и в историята на българския женски футбол Пие ли гларусът ракия Пие ли гларусът ракия Пернатите ядат всичко, дори и мърша, но нещо не им допада алкохола, показа този експеримент За първи път: Temperamento и NAKED Beach обединяват сили за грандиозен фестивал край морето За първи път: Temperamento и NAKED Beach обединяват сили за грандиозен фестивал край морето За пръв път в историята два от най-разпознаваемите бранда на хаус сцената у нас обединяват сили в едно грандиозно събитие КАТ се качи на небето: Дронове погнаха джигитите (ВИДЕО) КАТ се качи на небето: Дронове погнаха джигитите (ВИДЕО) Край на премигването с фарове – летящото око на МВР снима за секунди и снася на патрулките Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасяват купувачите от булдозерите Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасяват купувачите от булдозерите 30-40% от дъбовата гора в района е отсечена през 2023 г. без да е издадено разрешение за сеч и са глобени 10 души от Украйна и Узбекистан На 6 юни в Бургас ще се обединим в името на една голяма кауза (ВИДЕО) На 6 юни в Бургас ще се обединим в името на една голяма кауза (ВИДЕО) Звездите, които каним, са щастливи да дойдат в Бургас, идват тук без да задават въпроси Кой ще плати за събарянето на „Баба Алино“? Армия от уреждачи замесена в омагьосания кръг Кой ще плати за събарянето на „Баба Алино“? Армия от уреждачи замесена в омагьосания кръг Ексминистър изкара инвеститора или много тъп, или подведен, а Цветанка Ризова възкликна „Хайде, малка бях, излъгаха ме...“ Нихал Юзерган: Срещу злоупотребите няма Коледа и Байрам, Пеевски размахва етническата карта Нихал Юзерган: Срещу злоупотребите няма Коледа и Байрам, Пеевски размахва етническата карта Мюсюлманите не сме му щит, каза тя Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Бъдещият спортен директор на италианския клуб - Америко Бранко, познава отлично Веласкес от съвместния им престой в Нидерландия и именно той е фаворитът му за нов наставник Честито! Токът и парното поскъпват от 1 юли, вижте новите цени Честито! Токът и парното поскъпват от 1 юли, вижте новите цени Енергийните компании са настоявали за средно поскъпване на парното с 30,65%
Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Приют на гръцки остров търси доброволци, които да заменят градския стрес с котешки рай Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България "Прогресивна България" неглижира критиките, като и днес продължи да подвежда обществеността, че не ощетява никого и не отнема 2,39 евро от всеки пенсионер, а напротив - дава му "много повече" Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Остри критики към предложените от управляващите промени в удължителния закон за бюджета отправи депутатът от ГЕРБ Деница Сачева Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! 75-годишният Кийгън заяви в интервю за "Дейли Мейл", че се надява да успее да се сбогува с феновете на своя любим Нюкасъл в началото на следващия сезон Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Процедурата по премахването на сградите и цената й би предизвикала безпрецедентно социално напрежение След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща Разяреният съпруг атакувал имота, докато вътре се намирали жена му и двете им дъщери Морската вода в турския курорт Алания става опасна Морската вода в турския курорт Алания става опасна Замърсяването е стигнало критично ниво, предупреждава експерт
Доналд Тръмп към Нетаняху: Доналд Тръмп към Нетаняху: Хората трябва да се откажат от скъпите неща Виц на деня Виц на деня - Как си приятелю?
- Добре съм. Завърших, магистратура, после защитих докторат.
- Аха, а доматите по колко ги продаваш?
Виц на деня Виц на деня Между програмисти:
- Знаеш ли какво е бракът?
- Представи си, че имаш бърз, безплатен, безлимитен интернет, но се отваря само един сайт!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако имаш същите идеи като някой друг, но една седмица по-рано от който и да е друг, тогава бъдеш приветстван като ясновидец
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори