На Евиния плаж в Бургас откриха нов гръцки ресторант и пуснаха безплатни чадъри и шезлонги
И тази година екипът на Palm Beach е обзавел плажната ивица с удобни двойни легла, на които посетителите ще събират слънчевите лъчи напълно безплатно
След пълното си преобразяване преди две години, Евиния плаж в Бургас, който вече носи името Palm Beach, привлича местните и гостите на града с уникалните си условия за отдих и развлечения.
Официалното откриване на летния сезон на Palm Beach бе този петък 22 май. Тогава врати отвори и новото попълнение в комплекса – гръцки ресторант “ZOE”. На вкусна храна, която гали небцето и мелодични гръцки ритми на живо се насладиха първите посетители на гръцки ресторант “ZOE”. От 1 юни гръцки ресторант “ZOE” ще предлага и специално подбрано обедно меню.

И тази година екипът на Palm Beach е обзавел плажната ивица с удобни двойни легла, на които посетителите ще събират слънчевите лъчи напълно безплатно. Сянката в комплекса също няма да струва и лев. Чадърите са разположени спрямо последните мерки за безопасност въведени от Здравното министерство и ще са на разположение на посетителите съвсем безплатно.

С отличните си условия за плаж, нов гръцки ресторант, дискотека, разнообразни плажни съоръжения и ред други удобства, Palm Beach отново дава заявка, че ще се превърне в туптящото сърце на летните емоции в Бургас.
Резервации се приемат на тел.: 089 366 6767. Повече за менюто и музикалните изненади, които е подготвил екипа на ресторант “ZOE”, вижте в официалната му facebook страница от ТУК.
Минималната заплата в България расте, но хората остават на ръба на издръжката
Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати
Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи
Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда
Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс
Проф. Кантарджиев с тревожна новина: Заешка треска удари България
Германски експерт: Изходът от войната в Украйна ще определи съдбата на Европа
Лондон изпрати изтребители F-35 в Кипър
Петролната блокада: Куба въвежда извънредни мерки
На НСИ ли да вярвам или на очите си, като сиренето от 9 евро стана 12?
Какви са реалните доходи на домакинствата в Европа
Човека-паяк обяви награда от $100 000 за следа към изчезналите с Ивайло Калушев
